روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اتهام سنگین میثاقی به مدیران سابق پرسپولیس از منبع فرتاک. "

اتهام سنگین میثاقی به مدیران سابق پرسپولیس

محمدحسین میثاقی در برنامه زنده تلویزیونی اتهام سنگینی به مدیران سابق پرسپولیس زد.

محمدحسین میثاقی در برنامه زنده تلویزیونی اتهام سنگینی به مدیران سابق پرسپولیس زد. به گزارش فرتاک ورزشی، محمدحسین میثاقی در برنامه زنده تلویزیونی که مهمان آن محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل پرسپولیس بود، از او پرسید قرارداد جونیور را فسخ کردید، چقدر به او پرداخت کردید؟انصاریفرد در پاسخ به او گفت: برای فسخ این قرارداد جونیوزبراندو مردانگی کرد و در حالی که می توانست رقم کامل قرارداد را بگیرد، تنها 252 هزاردلار گرفت .میثاقی در ادامه گفت: خیلی روشن است که از این پول بیش از 30 تا 40 هزاردلار خودش نگرفته و باقی را یکی دیگر به جیب زده که این رقم سنگین قرارداد منعقد شده است، در حالی که این بازیکن در فصل قبل ماهانه 1500 دلار دستمزد دریافت می کرده و شکی وجود ندارد یکی دیگه این پول را برده است.این ادعای میثاقی که در نوع خود قابل توجه و بایستی مورد بررسی قرار بگیرد و باید مدیران و مسئول قراردادهای سابق پرسپولیس پاسخ گو باشند، مطمئنا می تواند برای این مجری بار حقوقی به دنبال داشته باشد، اگر چه او از فرد خاصی نام نبرد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اتهام سنگین میثاقی به مدیران سابق پرسپولیس از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×