روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " امیری:نماینده شایسته‌ای برای ایران خواهیم بود از منبع فرتاک. "

امیری:نماینده شایسته‌ای برای ایران خواهیم بود

وحید امیری، هافبک ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، گروه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گروه سخت و دشواری است.

وحید امیری، هافبک ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، گروه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گروه سخت و دشواری است. به گزارش فرتاک ورزشی، وحید امیری بعد از پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل گل گهر گفت: خدا را شکر بازی سختی بود و با توجه به نتایجی که در دیگر بازی ها رقم خورده بود تلاش کردیم تا سه امتیاز را کسب کنیم که با حمایت هواداران این اتفاق رخ داد.وی درباره اینکه برخی تیم ها می گویند از پرسپولیس حمایت بیشتری می شود، یادآور شد: از شما خواهش می کنم این طور سؤالات را از کاپیتان و مدیرعامل و سرپرست تیم بپرسید، ما کاری با تیم های حریف نداریم و تمام تلاش مان را در زمین می کنیم، ولی مطمئن باشید خیلی کمتر از تیم های حریف از ما حمایت می شود. ما با تمام وجود تلاش می کنیم تا انتظارات به حق هواداران را برآورده کنیم.هافبک پرسپولیس درباره همگروهی این تیم با الشارجه امارات، التعاون عربستان و الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: گروه ما گروه سختی است و دو تیم در این گروه صدرنشین لیگ های شان هستند و التعاون نیز از آن تیم های عربستانی است که همیشه هزینه های زیادی می کند، اما ما نماینده ایران هستیم و دوست داریم بهترین نتایج را بگیریم و مطمئن باشید نماینده شایسته ای برای ایران خواهیم بود.امیری درباره اینکه آیا برای انتخاب مربی تیم ملی از بازیکنان تیم ملی نظری گرفته شده است یا خیر، یادآور شد: اینقدر کشور ما کارشناس و صاحب نظر که دارد که تاکنون از ما نظری گرفته نشده است. تاکنون کوچک ترین نظری از من خواسته نشده است و فکر می کنم آنقدر بازیکن بزرگ در ایران داریم که اگر آن ها نظر دهند، خیلی بهتر است.وی درباره اینکه به نظر می رسد، شادابی گذشته را ندارد، تصریح کرد: من به عنوان یک سرباز همیشه در خدمت تیم هستم و می دانم که تعویض هم بخشی از بازی است. البته هر مربی سبک متفاوتی دارد و از بازیکنان خواسته های متفاوتی. من هرچه کالدرون می خواهد را انجام می دهم تا هواداران به عنوان یک عضو کوچک مرا قبول کنند. همیشه تلاشم را می کنم تا وقتی پیراهن پرسپولیس را می پوشم وجدانم راحت باشد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " امیری:نماینده شایسته‌ای برای ایران خواهیم بود از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×