روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شادمانی در شهرخودرو؛سروش از بقیه مستثنی است! از منبع فرتاک. "

شادمانی در شهرخودرو؛سروش از بقیه مستثنی است!

بازیکنانی که از استقلال و پرسپولیس جدا می شوند در ادامه مسیر به مشکل روحی بر می خورند و همین روی کیفیت آنها تاثیر منفی می گذارد اما سروش رفیعی نشان داد از این قاعده مستثنی است.

بازیکنانی که از استقلال و پرسپولیس جدا می شوند در ادامه مسیر به مشکل روحی بر می خورند و همین روی کیفیت آنها تاثیر منفی می گذارد اما سروش رفیعی نشان داد از این قاعده مستثنی است. به گزارش فرتاک ورزشی، سروش در ابتدای بازی با نساجی لبخند بر لب دارد و این نشان می دهد از بازی در شهر خودرو راضی به نظر می رسد. البته مهار او در این بازی توسط بازیکنان نساجی موجب شد تا یحیی گل محمدی دست به تعویض او بزند. با این حال سروش با این تصمیم به راحتی کنار آمد و روی نیمکت نشست تا نظاره گر عملکرد هم تیمی هایش باشد.یحیی گل محمدی در ابتدای فصل و بعد از جذب ستاره هایی چون مهدی رحمتی و سروش رفیعی خطاب به آنها گفت که باید در ترکیب شهر خودرو بهترین بازی ها را به نمایش بگذارند چون انتظارات از آنها بالاست و باید گفت تا به اینجای کار هر دو بازیکن عملکرد خوبی از خود به جا گذاشتند به خصوص مهدی رحمتی که در بازی با نساجی هم سیوهای خوبی داشت. شهر خودرو اگر چه چند هفته ای است امتیازات حساسی را از دست می دهد اما هم چنان یکی از تیم های خوب لیگ برتر بشمار می رود.شهر خودرو در ماه های آتی درگیر بازی های لیگ قهرمانان آسیا می شود و این نشان می دهد سروش و مهدی رحمتی روزهای سختی را پیش رو خواهند داشت.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شادمانی در شهرخودرو؛سروش از بقیه مستثنی است! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×