روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وضعیت پارس جنوبی در آستانه دیدار با پرسپولیس بحرانی است! از منبع فرتاک. "

وضعیت پارس جنوبی در آستانه دیدار با پرسپولیس بحرانی است!

دستیاران فراز کمالوند، سرمربی مستعفی تیم فوتبال پارس جنوبی جم فعلاً تمرینات این تیم را زیر نظر خواهند داشت.

دستیاران فراز کمالوند، سرمربی مستعفی تیم فوتبال پارس جنوبی جم فعلاً تمرینات این تیم را زیر نظر خواهند داشت. به گزارش فرتاک ورزشی، فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم روز گذشته (شنبه) و پس از تساوی این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان، از سمت خود استعفا کرد و به همراه مرتضی اسدی دستیار خود، عازم تهران شد. سرمربی مستعفی پارس گفته در صورت نپذیرفته شدن استعفایش هم حاضر به بازگشت به این تیم نخواهد بود.با وجود این اتفاق و با درخواست کمالوند، دستیاران این مربی از جمله نادر باقری، عرفان جم رتبه و مهدی نوری قرار است با حضور در تمرینات، عملکرد زردپوشان جمی را در نظر بگیرند. بازیکنان پارس جنوبی امروز به ریکاوری می پردازند و تمرینات خود را برای بازی با پرسپولیس از روز سه شنبه آغاز خواهند کرد.مشکل دیگری که برای پارس جنوبی وجود دارد، این است که مراد مرادی که به عنوان مدیرعامل موقت باشگاه فعالیت می کند، هنوز حق امضا ندارد و در صورت عقد قرارداد با سرمربی جدید، او نمی تواند قرارداد سرمربی جدید را امضا کند.برخی بازیکنان پارس جنوبی از جمله محمد نوری تهدید کردند به خاطر مشکلات مالی موجود، قصد دارند که این تیم را ترک کنند. نوری حتی پس از این مسابقه، جم را ترک کرد و به تهران آمد. با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی و نیز حساب باشگاه پارس، جمی ها با مشکل بازیکن هم مواجه خواهند بود.پارس جنوبی جم روز پنجشنبه و در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال، میزبان پرسپولیس خواهد بود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وضعیت پارس جنوبی در آستانه دیدار با پرسپولیس بحرانی است! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×