روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهم ترین دلایل برای هت‌تریک پرسپولیس در قهرمانی از منبع فرتاک. "

مهم ترین دلایل برای هت‌تریک پرسپولیس در قهرمانی

تیم اصلی پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ هجدهم، از تجربه زیادی برخوردار خواهد بود و همچنین باتوجه به چند فصل حضور پیاپی، آن ها هماهنگی بالایی نیز خواهند داشت.

تیم اصلی پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ هجدهم، از تجربه زیادی برخوردار خواهد بود و همچنین باتوجه به چند فصل حضور پیاپی، آن ها هماهنگی بالایی نیز خواهند داشت. به گزارش فرتاک ورزشی، اگر علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، بشار رسن (سیامک نعمتی)، علی علیپور و گادوین منشا را نفرات اصلی پرسپولیس در لیگ هجدهم بدانیم، باید معترف شویم که این تیم از سه مشخصه ثبات، تجربه و هماهنگی بهره مند است و همین ویژگی ها می تواند موفقیت سرخپوشان را تضمین بخشد.کمترین سابقه بازی در این تیم را منشا، خلیل زاده و رسن (نعمتی) با یک فصل حضور به خود اختصاص داده اند.در کنار این بازیکنان سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، احمد نوراللهی و امید عالیشاه سابقه 4 فصل بازی در پرسپولیس را دارند. همچنین علی علیپور نیز سه فصل و نیم در پرسپولیس بوده است.محمد انصاری و کمال کامیابی نیا از لیگ پانزدهم با پرسپولیس هستند و علیرضا بیرانوند سومین سال فوتبالش با پیراهن قرمز را آغاز کرده است.سرخپوشان پایتخت می توانند به این ثبات امیدوار باشند. نکته مهم این است که قرمزها از بازیکنان با توانایی بالا برخوردار هستند و در چند فصل اخیر زیر نظر برانکو ایوانکوویچ به هماهنگی لازم رسیده اند.در لیگ هجدهم هیچ تیمی با چنین مشخصه ای نخواهد بود و باید دید پرسپولیسی ها می توانند از تجربه بالای بازی در کنار هم استفاده کنند یا خیر؟برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهم ترین دلایل برای هت‌تریک پرسپولیس در قهرمانی از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون