روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شیری؛تنها گزینه پرسپولیس در دفاع راست! از منبع فرتاک. "

شیری؛تنها گزینه پرسپولیس در دفاع راست!

با جدایی حسین ماهینی از پرسپولیس، سمت راست خط دفاعی این تیم ممکن است با مشکل روبرو شود.

با جدایی حسین ماهینی از پرسپولیس، سمت راست خط دفاعی این تیم ممکن است با مشکل روبرو شود. به گزارش فرتاک ورزشی، با فسخ قرارداد حسین ماهینی حالا پرسپولیس در دفاع راست تنها یک گزینه دارند که مهدی شیری است. مسئولان باشگاه پرسپولیس در پایان نیم فصل اول تمام تمرکز خود را برای خرید مهاجم گذاشتند و در نهایت در فاصله چند ساعت مانده به پایان نقل وانتقالات با اوساگونا به توافق رسیدند و شنیده می شود که به زودی با استوکس هم قرارداد می بندند.این در حالی است که پرسپولیس این فصل تقریبا در هر پست، دو بازیکن آماده در اختیار دارد و تنها در پست دفاع راست با مشکل روبرو بود. پرسپولیس در دفاع راست ابتدای نیم فصل اول حسین ماهینی و مهدی شیری را در اختیار داشت که شیری در نیم فصل اول نتوانست انتظارات را برآورده کند. کاپیتان دوم پرسپولیس هم بعد از مصدومیت طولانی مدت از روز های اوج خود کاملا فاصله گرفت.مدیران باشگاه البته مذاکرات جدی با دانیال اسماعیلی فر داشتند که در نهایت باشگاه ذوب آهن با این انتقال مخالفت کرد. حالا با فسخ قرارداد ماهینی، پرسپولیس در این پست تنها مهدی شیری را در اختیار دارد. البته سیامک نعمتی هم در این پست توانایی بازی دارد، اما به نظر می رسد که سرمربی جدید پرسپولیس در این پست و در نبود احتمالی شیری کار بسیار سختی خواهد داشت.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شیری؛تنها گزینه پرسپولیس در دفاع راست! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×