روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتخاب داور دیدار پرسپولیس - تراکتور بدون شرکت در آمادگی جسمانی داوران از منبع فرتاک. "

انتخاب داور دیدار پرسپولیس - تراکتور بدون شرکت در آمادگی جسمانی داوران

یکی از داوران انتخاب شده برای حضور در دیدار پرسپولیس - تراکتور در هفته هفدهم لیگ برتر در کلاس های داوری و آمادگی جسمانی نیم فصل دوم شرکت نکرده است.

یکی از داوران انتخاب شده برای حضور در دیدار پرسپولیس - تراکتور در هفته هفدهم لیگ برتر در کلاس های داوری و آمادگی جسمانی نیم فصل دوم شرکت نکرده است. به گزارش فرتاک ورزشی، کمیته داوران فدراسیون فوتبال در حالی اسامی داوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر را اعلام کرده است که یکی از داوران انتخابی برای دیدار پرسپولیس - تراکتور در تست های آمادگی جسمانی و کلاس های دانش افزایی داوران شرکت نکرده است.طبق اعلام کمیته داوران، محمدرضا اکبریان به عنوان داور وسط مسابقه تراکتور - پرسپولیس انتخاب شده است و آرمان اسعدی و سعید قاسمی کمک های او خواهند بود. همچنین علی بای و مرتضی منصوریان داوران اضافه و بابک عباسقلی زاده نیز داور چهارم بازی یادشده خواهند بود. داور چهارم این بازی در حالی انتخاب شده که در کلاس های داوری و تست های آمادگی جسمانی شرکت نکرده و مشخص نیست که کمیته داوران بر چه اساسی این داور را برای حضور در دیدار حساس پرسپولیس - تراکتور انتخاب کرده است.کلاس های دانش افزایی و آمادگی جسمانی داوران از دوشنبه هفته گذشته در هتل آزادی تهران برگزار شد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتخاب داور دیدار پرسپولیس - تراکتور بدون شرکت در آمادگی جسمانی داوران از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×