روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تصمیم نهایی سرمربی جدید پرسپولیس؛ رادو قربانی می‌شود؟ از منبع فرتاک. "

تصمیم نهایی سرمربی جدید پرسپولیس؛ رادو قربانی می‌شود؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای اولین آزمون خود در لیگ برتر جاری در جامه سرمربی پرسپولیس، چه نقشه هایی در سر دارد؟...

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای اولین آزمون خود در لیگ برتر جاری در جامه سرمربی پرسپولیس، چه نقشه هایی در سر دارد؟... به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال پرسپولیس روز یکشنبه و دیداری حساس به مصاف تراکتور خواهد رفت و این اولین آزمون یحیی گل محمدی محسوب می شود که پیروزی در آن برایش از نان شب هم واجب تر است.او این روزها در اندیشه یک چیدمان خوب است تا نشان دهد راه هدایت این کشتی را می داند.درباره پست های مختلف پرسپولیس، بسیار گفته و نوشته شده است و باید دید یحیی تیمش را نسبت به تیم کالدرون تا چه اندازه دچار استحاله خواهد کرد اما یکی از مهمترین این پست ها به دروازه سرخپوشان بر می گردد؛ جاییکه مهم دعوا در زمان کالدرون بود و وقتی این مربی رای به نیمکت نشینی علیرضا بیرانوند داد، سنگربان ملی پوش قهر کرد.رادوشوویچ جانشین بیرانوند اما آنقدر درخشید که جای حرف و حدیثی باقی نماند و به مرد کلین شیت ملقب شد.بیرانوند که روز گذشته تا مرز جدایی از پرسپولیس پسش رفت، امروز به گفته داوود فنایی مربی گلرهای پرسپولیس ماندگار شد.حالا باید دید گل محمدی در مواجهه با این اقدام بیرانوند، برای قفس توری پرسپولیس چه تصمیم می گیرد و قید بهترین بازیکن پرسپولیس در هفته های گذشته تیمش یعنی رادوشوویچ را می زند و به بیرانوند میدان می دهد یا اینکه همان کاری را می کند که کالدرون بر آن اصرار داشت.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تصمیم نهایی سرمربی جدید پرسپولیس؛ رادو قربانی می‌شود؟ از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×