روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل‌محمدی در همان بازی اول ثابت کرد که خیلی بهتر از کالدرون است از منبع فرتاک. "

گل‌محمدی در همان بازی اول ثابت کرد که خیلی بهتر از کالدرون است

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گل محمدی ابزار لازم را برای موفقیت دارد و این تیم می تواند چهارمین قهرمانی پیاپی را جشن بگیرد.

سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گل محمدی ابزار لازم را برای موفقیت دارد و این تیم می تواند چهارمین قهرمانی پیاپی را جشن بگیرد. به گزارش فرتاک ورزشی، حمید درخشان اظهار داشت: بازی خوبی را از پرسپولیس شاهد بودیم. تراکتور تیم منسجمی نشان داد اما پرسپولیس عملکرد خیلی بهتری داشت و در نهایت هم یکی از سخت ترین دیدارهایش را با موفقیت پشت سر گذاشت و فاصله اش را با تیم دوم جدول بیشتر کرد.وی افزود: پرسپولیس مقابل تراکتور منطقی بازی کرد و بازی را تحت کنترل خود در آورده بود. با این حال با عملکرد تیم برابر تراکتور به آینده پرسپولیس امیدوار شدیم.سرمربی اسبق پرسپولیس اضافه کرد: یحیی ابزار لازم را برای رساندن پرسپولیس به چهارمین قهرمانی متوالی در اختیار دارد. در حال حاضر در هر پست چند بازیکن آماده حضور دارند که این بزرگ ترین نقطه قوت پرسپولیس است. با حضور این بازیکنان که به قهرمانی عادت کردند و روحیه بالای تیمی، می توان به فتح چهارمین قهرمانی متوالی امیدوار بود.وی در مورد تفاوت پرسپولیس گابریل کالدرون با پرسپولیس گل محمدی اضافه کرد: کالدرون مربی بدی نبود اما یحیی در همان بازی اول ثابت کرد که خیلی بهتر از او است. در زمان کالدرون از بازیکنان در پست های تخصصی استفاده نمی شد و همین موضوع باعث سردرگمی آنها در زمین می شد اما در حال حاضر همه بازیکنان سر جای خود بازی می کنند و این موضوع باعث هماهنگی بیشتر در تیم شده است.درخشان در رابطه با عملکرد کریستین اوساگونا در ترکیب پرسپولیس هم گفت: با یک بازی نمی توان عملکرد یک بازیکن را مورد ارزیابی قرار داد هر چند اگر بازیکن خوبی هم بود در همان بازی اول خود را نشان می داد. به نظر من نباید از این بازیکن جونیور دیگری در پرسپولیس ساخته شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گل‌محمدی در همان بازی اول ثابت کرد که خیلی بهتر از کالدرون است از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×