روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نکته ای جالب در بیانیه باشگاه پرسپولیس از منبع فرتاک. "

نکته ای جالب در بیانیه باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس با اشاره به تعطیلی لیگ شیلی پس از اعتراضات در ماه اکتبر، موضع خود درباره ادامه لیگ را صراحتا اعلام کرد.

باشگاه پرسپولیس با اشاره به تعطیلی لیگ شیلی پس از اعتراضات در ماه اکتبر، موضع خود درباره ادامه لیگ را صراحتا اعلام کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، شب گذشته باشگاه پرسپولیس در بیانیه ای نسبت به صحبت های مسئولان تیم های مختلف واکنش نشان داد که در پایان آن یک نکته جالب قرار داشت. جایی که سرخ ها نوشتند: بدیهی است که باشگاه پرسپولیس سلامتی مردم را بر هر مسئله دیگری ارجح می دارد و از تصمیمی که بر اساس قواعد بین المللی گرفته شود، حمایت خواهد کرد اما شاید لازم باشد همه این را بدانند که پس از تعطیلی فصل 2018-19 لیگ شیلی در میانه راه، 6 بازی پایانی هنوز دست نخورده باقی هستند و باوجود شروع فصل جدید، لیگ گذشته نیمه تمام و بدون قهرمان به پایان نرسیده و بازی های بعدی نیز برگزار خواهند شد؛ پس چه بهتر که ما هم در ایران فارغ از هر تصمیم عجولانه و اشتباهی، منتظر فرصت برای آغاز دوباره بازی ها بمانیم.اشاره ای که در این بخش از بیانیه به لیگ شیلی شده، نکته قابل توجهی است. در ماه اکتبر و پس از آغاز اعتراضات در شیلی، لیگ این کشور که همچون ایران ۱۶ تیمی است، در فاصله شش هفته تا پایان تعطیل شد. ام هم در شرایطی که تیم کاتولیکا با ۱۳ امتیاز اختلاف نسبت به کولو-کولو در صدر جدول داشت؛ مشابه اتفاقی که حالا به شکل دیگری در ایران رخ داده است.حالا لیگ برتر خلیج فارس در حالی که پرسپولیس را با اختلافی ۱۰ امتیاز در صدر جدول دارد، در فاصله ۹ هفته تا پایان به خاطر کرونا به تعطیلی کشانده شده و جنجال درباره قهرمان رقابت ها به وجود آمده است؛ عده ای اعتقاد دارند که لیگ باید بدون قهرمان رها شود و عده دیگر که بین خود اختلافات گسترده ای دارند و البته بخشی از جامعه فوتبال ایران که همچون اداره کنندگان لیگ شیلی، بر این عقیده استوارند که امکان از سرگیری لیگ در آینده وجود دارد. به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس نیز در گروه سوم قرار می گیرند.سال پیش شیلیایی تصمیم گرفتند که بدون پایان لیگ ۲۰۱۹، فصل جدید را آغاز کنند و انجام شش بازی دیگر را بعد موکول کردند. حالا ۷ بازی از لیگ جدید این کشور گذشته و قرار است در مورد فصل گذشته تصمیم گیری شود.این در حالی است که البته باتوجه به فرصت احتمالی در خرداد یا تیر، امکان برگزاری ۹ هفته لیگ شاید در این دو ماه وجود داشته باشد و مسئولان سازمان لیگ بتوانند در این فرصت بازی ها را از سر بگیرند. اما حتی در غیر این صورت نیز الگوی شیلی، راهی است که به عنوان یک گزینه قابل بررسی است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نکته ای جالب در بیانیه باشگاه پرسپولیس از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×