روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • فرتاک
  • شریفی: در پیکان مسئولیت دارم و مجبورم تلاش مضاعف کنم/ الان مُد شده بازیکنان دنبال سر و صدا هستند

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شریفی: در پیکان مسئولیت دارم و مجبورم تلاش مضاعف کنم/ الان مُد شده بازیکنان دنبال سر و صدا هستند از منبع فرتاک. "

شریفی: در پیکان مسئولیت دارم و مجبورم تلاش مضاعف کنم/ الان مُد شده بازیکنان دنبال سر و صدا هستند

مهدی شریفی مهاجم تیم فوتبال پیکان علت انتخاب این تیم برای فصل آینده را آرامش و داشتن مسئولیت دانست که باعث می شود تلاش مضاعفی داشته باشد.

مهدی شریفی مهاجم تیم فوتبال پیکان علت انتخاب این تیم برای فصل آینده را آرامش و داشتن مسئولیت دانست که باعث می شود تلاش مضاعفی داشته باشد. به گزارش فرتاک ورزشی، مهدی شریفی درباره پیوستن به تیم پیکان اظهار داشت: اولویتم این بود که در تهران بازی کنم و پیش خانواده ام باشم. در تهران هم چهار تیم پرسپولیس، استقلال، پیکان و سایپا بودند. در پرسپولیس که بازی کرده بودم و به همین دلیل، دو تیم پیکان و سایپا می توانستند انتخاب من باشند که خوشبختانه آقای ویسی به من لطف داشت و پس از صحبتی که با او و مدیریت باشگاه داشتم، پیکان را انتخاب کردم.مهاجم جدید تیم فوتبال سایپا افزود: مدیریت جدید در باشگاه پیکان وجود دارد که پس از صحبت هایی که با آنها داشتم، خوشبختانه خواسته هایی که داشتیم انجام شد و قرارداد یک ساله ای با پیکان امضا کردم.وی درباره اینکه در ایران سابقه بازی در سه تیم سپاهان، تراکتور و پرسپولیس را دارد و حالا راهی تیمی شده است که هوادار ندارد و آیا این مسئله می تواند روی بازی او تأثیرگذار باشد، گفت: من در تیم های پرهوادار بودم و در تیم سومقاییت آذربایجان هم که هواداران کمی داشت، بازی کردم. این مسئله شاید خیلی روی بازی من اثرگذار نباشد و بیشتر دوست داشتم در آرامش باشم و فشار روحی کمتری را تحمل کنم. گاهی وقت ها شما می خواهید جایی بازی کنید که در دید نباشد و این مسئله شاید به آرامش روحی بیشتر کمک کند تا آن فکرها و ایده های گذشته برگردد. خوشبختانه تفکرات آقای ویسی هم خوب بود و وقتی با مدیریت باشگاه صحبت کردم و امکانات خوب پیکان را دیدم، پیش خودم فکر کردم و پیکان را انتخاب مناسبی دیدم.شریفی در خصوص پیوستن به تیمی که فصل گذشته در آستانه سقوط به لیگ دسته اول بود و اینکه آیا قرار است در فصل جدید هم این استرس در تیم حاکم باشد، خاطرنشان کرد: اتفاقاً وقتی با باشگاه مذاکره می کردم، این مسئله خیلی برایم اهمیت داشت که شرایط چگونه خواهد بود. پیشنهادهای دیگری هم از ایران داشتم و با چند باشگاه هم مذاکره کردم. حتی می توانستم در لیگ آذربایجان به کارم ادامه بدهم و با این نوسان قیمت ارز، پول بیشتری بگیرم، اما بیشتر دنبال آرامش بودم. شاید خیلی تیم ها از نظر مالی پیشنهاد بهتری ارائه دادند و جایگاه شان در جدول فصل گذشته بهتر هم بود، اما شرایط پیکان، امکاناتش و تفکرات خودم، باعث شد این تیم را انتخاب کنم. دیگر زمان آن نیست که بخواهم دنبال انتخاب های پر سر و صدا باشم.وی اظهار داشت: اکنون می بینید که مُد شده است بازیکنان به جایی می روند که اسم و رسم دار باشد یا سر و صدا کنند، اما برای من این مهم بود که کادرفنی و مدیریت باشگاه به من ایمان داشته باشد. از طرفی دنبال این بودم که در تیمی باشم که مسئولیت داشته باشم و این بار مسئولیت باعث شود که مجبور به تلاش مضاعف شوم تا دوباره همان مهدی شریفی گذشته باشم. می خواهم آن 6 ماه حضورم در پرسپولیس که به خاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالات باعث شد بیرون بمانم، از خاطره ها فراموش شود و دوباره بتوانم خودم را ثابت کنم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شریفی: در پیکان مسئولیت دارم و مجبورم تلاش مضاعف کنم/ الان مُد شده بازیکنان دنبال سر و صدا هستند از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×