روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " افشین پیروانی: نمی‌شد علیپور را زوری نگه داشت از منبع فرتاک. "

افشین پیروانی: نمی‌شد علیپور را زوری نگه داشت

سرپرست پرسپولیس می گوید علیپور چند سال برای این باشگاه زحمت کشید.

سرپرست پرسپولیس می گوید علیپور چند سال برای این باشگاه زحمت کشید. به گزارش فرتاک ورزشی، افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس در تازه ترین گفت و گوی به نکات مهمی اشاره کرده است. او دست به افشاگری درباره رقم بعضی از بازیکنان زد. بخشی از صحبت های پیروانی با آخرین خبر را می خوانید؛بعد می گویند چرا قیمت بازیکن زیاد شده!یکی از ایرادهایی که ما گرفتیم این بود که بازیکن زیر 23 که خوب بازی کرده را جزو سهمیه بزرگسالان و لیگ برتر حساب می کنند. خب این خوب نیست. خیلی ها هم حرف من را قبول کردند. بعضی ها فکر کردند ما به خاطر منافع خودمان این حرف را می زنیم ولی دیدند که در این مورد اصلا یارگیری نکردیم. پیشنهاد من این بود هر باشگاه 8 بازیکن جذب کند که در نهایت شد 7 تا. از آنطرف گفتند بازیکن خارجی جذب نکنید. همین باعث شد تا قیمت بازیکنان بالا برود. از طرف دیگر هم می گویند چرا قیمت بازیکن زیاد شد؟ چرا بازیکن گران شده؟!هیات رئیسه فدراسیون وقت بگذاردمدیرعاملی که مصاحبه می کند، خب نامه بزند و همه در کنار هم فشار بیاوریم تا حرفمان به کرسی بنشیند. شما 4 بازیکن خارجی کم کردید. الان بازیکن می آید طاقچه بالا می گذارد. کمبود بازیکن وجود دارد. به نظرم هیات رئیسه فدراسیون باید بیشتر وقت بگذارد. فدراسیون درگیر بلبشوی ویلموتس است ولی نباید باشگاهها را فراموش کند.باشگاه متمول پیشنهاد 8 و 10 میلیارد داده بودخدا را شکر پرسپولیس بازیکن 10 میلیارد و 8 میلیاردی نگرفته. ما قراردادی بستیم که در طول فصل بتوانیم پرداخت کنیم. سعی کردیم هرکسی به نسبت ارزشی که دارد، رقمش تعیین شود. اسم نمی آورم. بازیکنی ویس مسئول یک باشگاه را برای من پخش کرد. اس ام اس ها را نشان دادم. ارقام همین 8 و 10 میلیارد بود. یک باشگاه متمول این پیشنهاد مالی را به او برای دو سال داده بود. ولی خدا شاهد است با یک سوم این رقم ها با او همان قرارداد را بستیم.نمی شد علیپور را به زور نگه داشتعلیپور قراردادش با تمام شد و چند سال زحمت کشید. آقای گل شد. این اواخر برای تمدید قراردادش دو سه بار با او حرف زدم که گفت اجازه دهید فصل تمام شود. بعد هم پیشنهاد رسید. نمی توانستیم به زور علیپور را نگه داریم. کسانی که بند قرارداد دارند، همه جای دنیا می توانند جدا شوند. شما ببینید مسی با آن عظمتش به خاطر بند قراردادش نتوانست از بارسا برود. اگر همان بند نبود رفته بود. علیپور تصمیم گیری با خودش بود و به هر حال رفت. هجمه ای هم به او وارد شد. هواداران البته اکثرا احترام می گذارند ولی ما نمی شد بازیکنی را به زور نگه داریم.چند بار تماس گرفتم...من نمی دانم علیپور الان کجاست. تلفنی با او صحبتی نداشتم. چند بار تماس گرفتم و پیداش نکردم. خودش و مدیر برنامه اش هم یک بار به باشگاه رفتند و صحبت کردند. ظاهرا توافقی صورت نگرفت.نمی خواهم زیاد به این مسئله ورود کنم. علیپور هم خیلی زحمت کشید. امیدوارم هر جا هست موفق باشد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " افشین پیروانی: نمی‌شد علیپور را زوری نگه داشت از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×