روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " «حامد لک امشب در اولین بازی خود برای سرخ پوشان در جدالی حساس به میدان می‌رود» از منبع فرتاک. "

«حامد لک امشب در اولین بازی خود برای سرخ پوشان در جدالی حساس به میدان می‌رود»

پرسپولیس در اولین دیدار خود بعد از پایان لیگ نوزدهم و فصل نقل انتقالات امشب در دیداری حساس در چهارچوب لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم التعاون عربستان می رود.

پرسپولیس در اولین دیدار خود بعد از پایان لیگ نوزدهم و فصل نقل انتقالات امشب در دیداری حساس در چهارچوب لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم التعاون عربستان می رود. به گزارش فرتاک ورزشی، پرسپولیس که نسبت به سه هفته پیش و آخرین دیدارش در فصل گذشته تغیرات بسیاری را داشته است به سه امتیاز این دیدار نیاز مبرم دارد.یکی از بزرگترین تغییرات در ترکیب پرسپولیس مدل ۱۴۰۰_۱۳۹۹ در درون دروازه رخ داد و پس از شایعات و گمانه زنی های فراوان حامد لک دروازه بان ۳۰ ساله الیگودرزی به عنوان دروازه بان شماره یک این تیم معرفی شد.آمدن لک به پرسپولیس با استقبال همه هواداران این تیم مواجه نشد بسیاری معتقد بودند گزینه های بهتر و مطمئن تری هم برای حراست از دروازه سرخ پوشان وجود داشت.در هر صورت لک به پرسپولیس آمد تا جانشین بیرانوندی شود که چندین سال خیال هواداران را در درون دروازه راحت کرده بود.پرسپولیس در این سالها به کلین شیت عادت کرده و حالا حامدلک وظیفه بسیار سنگین و مهمی خصوصا” در اولین دیدار خود بعهده دارد.لک با کلین شیت و عملکرد خوب در دیدار امشب علاوه بر کمک به موقعیت پرسپولیس در جدول مسابقات می تواند گام بلندی در تسخیر دل هواداران بر دارد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " «حامد لک امشب در اولین بازی خود برای سرخ پوشان در جدالی حساس به میدان می‌رود» از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×