روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • فرتاک
  • «پرسپولیس ایران امشب در لیگ قهرمانان آسیا با بازیکنان جدیدش به مصاف التعاون عربستان می‌رود»

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " «پرسپولیس ایران امشب در لیگ قهرمانان آسیا با بازیکنان جدیدش به مصاف التعاون عربستان می‌رود» از منبع فرتاک. "

«پرسپولیس ایران امشب در لیگ قهرمانان آسیا با بازیکنان جدیدش به مصاف التعاون عربستان می‌رود»

جدال حساس تیم های پرسپولیس و التعاون در گروه c لیگ قهرمانان آسیا امشب ساعت ۲۲:۳۰ در استادیوم اجوکیشن سیتی قطر برگزار می شود.

جدال حساس تیم های پرسپولیس و التعاون در گروه c لیگ قهرمانان آسیا امشب ساعت ۲۲:۳۰ در استادیوم اجوکیشن سیتی قطر برگزار می شود. به گزارش فرتاک ورزشی، نماینده کشورمان که نتایج قابل قبولی را در دو دیدار اخیر خود کسب نکرده بدنبال پیروزی در این دیدار خواهد بود.بر اساس پیش بینی ها پرسپولیس در این دیدار از چهار یا پنج بازیکن که در دو هفته اخیر به این تیم پیوسته اند بهره خواهد برد.زمان کوتاه تمرینات نفرات جدید با تیم و عدم هماهنگی آنها از نگرانی های هواداران این تیم است و با توجه به نیاز به سه امتیاز این دیدار منتظر تصمیمات گل محمدی، سرمربی خود هستند.آنها امیدوارند کادر فنی بتواند با برنامه ای هدفمند اثرات این ناهماهنگی را کم کند و پرسپولیس دست پر زمین مسابقه را ترک کند.باید دید گل محمدی ریسک استفاده از نفرات جدید همچون لک، شجاعی، آقایی، آل کثیر، رمضانی، سرلک و نا هماهنگی آنها با سایر بازیکنان تیم را به جان می خرد یا ترجیحاً از بازیکنان فصل پیش خود استفاده خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " «پرسپولیس ایران امشب در لیگ قهرمانان آسیا با بازیکنان جدیدش به مصاف التعاون عربستان می‌رود» از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×