روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انصاری: هیچ گلایه‌ای از پرسپولیس ندارم از منبع فرتاک. "

انصاری: هیچ گلایه‌ای از پرسپولیس ندارم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ گلایه ای از باشگاه ندارم و از من خواسته اند چند روزی صبر کنم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ گلایه ای از باشگاه ندارم و از من خواسته اند چند روزی صبر کنم. به گزارش فرتاک ورزشی، محمد انصاری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس لطف دارد و همواره محبت داشته است.وی در پاسخ به این سوال که آیا این صحبت ها طعنه به باشگاه پرسپولیس است، گفت: خیر اصلا این طوری نیست و هیچ وقت نبوده است.انصاری درباره اینکه گفته بودید، پیروانی اجازه تمرین به او نمی دهد، اظهار داشت: چند روزی اجازه دهید، یک ثانیه هم پوشیدن این پیراهن برای من افتخار بود، هست و خواهد بود. هیچ گلایه ای هم نبوده است. یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم.وی درباره وضعیت مصدومیت و وضعیت پایش گفت: دکتر کیهانی جراح خوب کشورمان است و اکثر بازیکنان را جراحی می کنند و باید ایشان نظر دهند.انصاری درباره ماندن در پرسپولیس گفت: به من گفته اند که چند روزی باید صبر کنم.مدافع پرسپولیس درباره اینکه گل محمدی روز گذشته گفته است که انصاری به این فصل نمی رسد، اظهار داشت: در این باره باید دکتر کیهانی نظر دهند، ایشان سرمربی هستند و قابل احترام است و باید صبر کنیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انصاری: هیچ گلایه‌ای از پرسپولیس ندارم از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×