روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استوری حذف شد؛بشار از جدایی منصرف شد؟! از منبع فرتاک. "

استوری حذف شد؛بشار از جدایی منصرف شد؟!

بشار رسن صبح امروز استوری خداحافظی اش از پرسپولیس را پاک کرد.

بشار رسن صبح امروز استوری خداحافظی اش از پرسپولیس را پاک کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، بشار رسن که روز گذشته در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافته و با مسئولان این باشگاه درباره پیشنهاد قطری اش صحبت کرده و تصمیم گیری درباره این پیشنهاد را به جلسه امروز خود با یحیی گل محمدی و افشین پیروانی موکول کرده بود در اولین دقایق بامداد امروز با انتشار یک استوری جدایی اش از پرسپولیس را اعلام کرد.بلافاصله پس از این اقدام باشگاه پرسپولیس با جدایی ستاره عراقی اش طبق نظر کادر فنی مخالفت کرده و مدیر رسانه ای این باشگاه با پرسپولیس به راحتی بشار را از دست نمی دهد.با این وجود رسن صبح امروز استوری جنجالی خود را حذف کرد تا تصمیم گیری قطعی برای ادامه حضورش در این تیم بار دیگر به نظر مسئولان باشگاه و سرمربی پرسپولیس در جلسه امروزش موکول شود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استوری حذف شد؛بشار از جدایی منصرف شد؟! از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×