روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ضرر ۴۰۰ هزار دلاری پرسپولیس با فسخ قرارداد خلیل‌زاده از منبع فرتاک. "

ضرر ۴۰۰ هزار دلاری پرسپولیس با فسخ قرارداد خلیل‌زاده

باشگاه پرسپولیس با فسخ قرارداد شجاع خلیل زاده، فرصت درآمدزایی ۴۰۰ هزار دلاری را نیز از دست داد.

باشگاه پرسپولیس با فسخ قرارداد شجاع خلیل زاده، فرصت درآمدزایی ۴۰۰ هزار دلاری را نیز از دست داد. به گزارش فرتاک ورزشی، پس از فسخ قرارداد شجاع خلیل زاده با باشگاه پرسپولیس، مدیران این باشگاه در تلاش هستند تا بتوانند هر چه سریع تر با این بازیکن جلسه ای داشته باشند و رضایت او برای بازگشت به جمع سرخپوشان را جلب کنند.خلیل زاده براساس قانون فیفا و به دلیل عدم دریافت دستمزدش بیش از دو ماه، قراردادش با پرسپولیس را در سازمان لیگ فسخ کرده است و به این ترتیب در صورت انتقال این بازیکن به لیگ قطر، هیچ درآمدی نصیب باشگاه پرسپولیس نخواهد شد.این اتفاق در حالی رقم می خورد که خلیل زاده دو فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و طبق بندی که در قراردادش وجود داشت، برای جدایی از جمع سرخپوشان، باید 400 هزار دلار به باشگاه پرسپولیس پرداخت می کرد که این بند، با فسخ قرارداد خلیل زاده کاملاً منتفی شد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ضرر ۴۰۰ هزار دلاری پرسپولیس با فسخ قرارداد خلیل‌زاده از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×