روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سنگ تمام داود فنایی برای شجاع خلیل زاده از منبع فرتاک. "

سنگ تمام داود فنایی برای شجاع خلیل زاده

پس از این که به طور رسمی اعلام شد که خلیل زاده در پرسپولیس می ماند ، حالا داود فنایی با انتشار تصویری در اینستاگرامش به نوعی از مدافع سرخپوشان تشکر کرد.

پس از این که به طور رسمی اعلام شد که خلیل زاده در پرسپولیس می ماند ، حالا داود فنایی با انتشار تصویری در اینستاگرامش به نوعی از مدافع سرخپوشان تشکر کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، در چند روز اخیر حاشیه های زیادی پیرامون شجاع خلیل زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس شکل گرفته بود. شنیده ها حاکی از این بود که شجاع می خواهد پرسپولیس را ترک کند و به تیم الریان قطر بپیوندد. اما باشگاه پرسپولیس ساعاتی پیش در اطلاعیه رسمی خود اعلام کرد که خلیل زاده با این تیم خواهد ماند. حالا داود فنایی مربی دروازه بان های پرسپولیس به این مناسبت تصویری از خود و شجاع در اینستاگرامش منتشر کرده است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سنگ تمام داود فنایی برای شجاع خلیل زاده از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×