روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش کاپیتان پرسپولیس به بالا رفتن سنش از منبع فرتاک. "

واکنش کاپیتان پرسپولیس به بالا رفتن سنش

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس از پاسخ به سوالی درباره بالارفتن سنش طفره رفت.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس از پاسخ به سوالی درباره بالارفتن سنش طفره رفت. به گزارش فرتاک ورزشی، سیدجلال حسینی در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: آن ها مهره های خیلی خوبی داشتند که نسبت به بازی قبل به این تیم اضافه شده بودند اما بچه های ما خیلی خوب تلاش کردند و توانستیم سه امتیاز خیلی خوب را به دست بیاوریم.وی در مورد کیفیت چمن ورزشگاه آزادی گفت: همه چیز فقط این نیست که بازی ها انجام شوند. چمن خیلی بلند بود. باران هم آمده بود و به جای اینکه توپ سر خورد، اصلا حرکت نمی کرد. چمن خیلی بلند بود و هردو تیم را خسته کرد. بچه های ما خوب شروع کردند و توانستیم نیمه دوم بازی را کنترل کنیم. سه امتیاز خیلی سختی را به دست آوردیم.حسینی در مورد اینکه برخی معتقدند او به دلیل بالا رفتن سن ممکن است کیفیت لازم را در ادامه لیگ نداشته باشد، اظهار داشت: فردا ریکاوری داریم و امیدوارم که ریکاوری خوبی انجام بدهیم.کاپیتان پرسپولیس در مورد وضعیت امیدعالیشاه گفت: امید از فردا به تمرین می آید. روزهای سختی را داریم و امیدوارم همه کنار هم باشیم. درست است مشکلات زیادی از نظر مالی وجود دارد و به بچه ها و کادر فشار می آورد. ولی باید خودمان را برای کار گروهی آماده کنیم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش کاپیتان پرسپولیس به بالا رفتن سنش از منبع فرتاک. "

اخبار گوناگون

× ×