روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چرا وزن نیمکت استقلال از پرسپولیس بیشتر است؟ از منبع فرتاک. "

چرا وزن نیمکت استقلال از پرسپولیس بیشتر است؟

استقلال در دربی فردا، با نیمکتی از مربیان «دربی باز» رویاروی رقیب دیرینه اش صف آرایی خواهد کرد.

استقلال در دربی فردا، با نیمکتی از مربیان «دربی باز» رویاروی رقیب دیرینه اش صف آرایی خواهد کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، تنها یک روز تا دیدار حساس استقلال و پرسپولیس باقی مانده است؛ دیدار معوقه هفته هشتم که به دلیل حضور پرسپولیس در فینال رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاد و فردا (دوشنبه) در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی دنبال خواهد شد.استقلال که با صدرنشینی آماده حضور در این بازی می شود، می داند که پیروزی در بازی رودرو با پرسپولیس می تواند سکوی پرتابی برای ادامه مسیرش در لیگ باشد و در این بین، حضور نفراتی چون محمود فکری، صمد مرفاوی، پرویز مظلومی، آٰرش برهانی و حنیف عمران زاده روی نیمکت این تیم نقطه قوتی برای استقلال در این بازی خواهد بود.اعضای کادرفنی فعلی استقلال هر یک در زمان بازیگری جزو مهره های تاثیرگذار آبی پوشان در دربی بوده اند و حالا حضور آنها روی نیمکت مربیگری استقلال می تواند تیمی را روانه زمین کند که نویدبخش فوتبال زیبا و تماشاگرپسند برای این بازی مهم باشد.این مربیان دربی بازاز جمله این نفرات محمود فکری سرمربی استقلال است که در دوران بازیگری، جزو بازیکنانی بود که اصطلاح «دربی باز» برایش استفاده می شد. او با دو گل و یک پاس گل، جزو بازیکنان تاثیرگذار استقلال در زمان بازیگری اش بوده است. ضربه ایستگاهی از فاصله 30 متری دروازه پرسپولیس او در دربی 55 جزو مهمترین گل های دوران بازیگری فکری به شمار می رود.پرویز مظلومی با تک گل سه امتیازی اش در دربی سال ۶۲ فردا به عنوان سرپرست روی نیمکت استقلال خواهد نشست. او البته سابقه هدایت استقلال در دربی را نیز در کارنامه دارد که با چهار پیروزی در این دیدار حساس یکی از مربیان موفق استقلال در دربی بوده است.صمد مرفاوی هم که هنوز مشخص نیست با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت بعد از بیماری اش قادر خواهد بود روی نیمکت استقلال در بازی فردا بشیند، دیگر مربی ای است که با به ثمر رساندن سه گل در دوران بازیگری جزو بازیکنان موفق این تیم در دربی بوده است. او هم البته در سالهای سرمربیگری اش در استقلال سابقه حضور در دربی را داشته است که در این حیطه آمار به سودش رقم نخورده و دو باخت و دو تساوی در کارنامه اش ثبت شده است.دو مربی دربی اولیاستقلال در بازی فردا دو بازیکن سابق و مربی فعلی این تیم را برای نخستین بار روی نیمکت خواهد داشت. آرش برهانی و حنیف عمران زاده که به تازگی به جرگه مربیان پیوسته اند این بار نه به عنوان نفرات کلیدی در ترکیب، که به عنوان مربی این بازی سخت و حساس را تجربه خواهند کرد و اتفاقا هر دویشان جزو کلیدی ترین بازیکنان استقلال در دربی های قبلی بودند.آرش برهانی با سه گل و دو پاس گل، یکی از مهاجمان خطرناک استقلال در دربی ها بود که آمار خوبی نیز از خود برجای گذاشت.حنیف عمران زاده مدافع هم با یک گل در دربی، جزو بهترین مدافعان دربی های پیشین بوده است. باید دید این دو در بازی فردا و در نخستین تجربه مربیگری شان در این دیدار حساس، چه رکورد دیگری را به نام خودشان ثبت خواهند کرد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چرا وزن نیمکت استقلال از پرسپولیس بیشتر است؟ از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×