روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گمانه‌زنی در مورد ترکیب احتمالی سرخ‌ها در دربی از منبع فرتاک. "

گمانه‌زنی در مورد ترکیب احتمالی سرخ‌ها در دربی

گویا یحیی گل محمدی فعلاً روی استفاده از مهدی عبدی و وحید امیری در پیکان خط حمله تیمش تمرکز کرده است.

گویا یحیی گل محمدی فعلاً روی استفاده از مهدی عبدی و وحید امیری در پیکان خط حمله تیمش تمرکز کرده است. به گزارش فرتاک ورزشی، گویا یحیی گل محمدی فعلاً روی استفاده از مهدی عبدی و وحید امیری در پیکان خط حمله تیمش تمرکز کرده است.با توجه به درخشش حامد لک، این سنگربان وظیفه حراست از دروازه پرسپولیس در مقابل استقلال را برعهده خواهد داشت ولی تکلیف مدافعان ثابت سرخپوش چه می شود؟ به احتمال بسیار زیاد یحیی گل محمدی از وجود محمدحسین کنعانی زادگان و سیدجلال حسینی به عنوان مدافعان وسط خود در عمق خط دفاعی استفاده خواهد کرد، سیامک نعمتی تحت عنوان مدافع راست وارد زمین می شود و سمت چپ دفاعی پرسپولیس نیز در اختیار سعید آقایی قرار خواهد گرفت.چند متر جلوتر احمد نوراللهی و میلاد سرلک وظیفه محکم کردن کمربند خط میانی را احراز می کنند، احتمال اینکه از احسان پهلوان به عنوان هافبک چپ استفاده شود کم نیست و امید عالیشاه نیز این شانس را دارد تا به عنوان یک بازیکن باتجربه در جناح راست خط میانی قرار بگیرد.خبرهای رسیده از داخل اردوی سرخ پوشان حکایت از آن دارد که یحیی گل محمدی فعلاً روی استفاده از مهدی عبدی و وحید امیری به عنوان عناصر تهاجمی خود زوم کرده است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گمانه‌زنی در مورد ترکیب احتمالی سرخ‌ها در دربی از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×