روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هیئت مدیره پرسپولیس قول پاداش داد از منبع فرتاک. "

هیئت مدیره پرسپولیس قول پاداش داد

جعفر سلیمی به همراه علیپور یکی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس در تمرین امروز سرخ پوشان حاضر شدند و به کادرفنی و بازیکنان قول پاداش دادند.

جعفر سلیمی به همراه علیپور یکی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس در تمرین امروز سرخ پوشان حاضر شدند و به کادرفنی و بازیکنان قول پاداش دادند. به گزارش فرتاک ورزشی، جعفر سلیمی به همراه علیپور یکی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس در تمرین امروز سرخ پوشان حاضر شدند و به کادرفنی و بازیکنان قول پاداش دادند.دربی حساس پایتخت درحالی برگزار خواهد شد که پرسپولیس برای فراموش کردن شکست در فینال آسیا و همچنین عدم پیروزی در ۳ بازی اخیر لیگ نیاز مبرمی به کسب ۳ امتیاز مقابل استقلال دارد. بعد از شایعه اختلاف هیئت مدیره با یحیی گل محمدی طی هفته های اخیر اتفاق جالبی در تمرین پرسپولیس رخ داد.جعفر سلیمی به همراه علیپور یکی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس در تمرین امروز سرخ پوشان حاضر شدند و به کادرفنی و بازیکنان قول پاداش دادند. علیپور در ملاقات دوستانه به یحیی و شاگردانش اعلام کرد در صورت برد در دربی این مجوز را از هیئت مدیره گرفته تا پاداش ویژه ای به سرخ پوشان بدهند. همچنین مدیران پرسپولیس گفتند مبلغ این پاداش ویژه بعد از بازی مشخص خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هیئت مدیره پرسپولیس قول پاداش داد از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×