روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بنگر: می‌توانستیم دوباره ۶گل به استقلال بزنیم از منبع فرتاک. "

بنگر: می‌توانستیم دوباره ۶گل به استقلال بزنیم

محسن بنگر که پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به شمار می رود در دربی های مهم و زیادی برای سرخپوشان پایتخت به میدان رفته است.

محسن بنگر که پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به شمار می رود در دربی های مهم و زیادی برای سرخپوشان پایتخت به میدان رفته است. به گزارش فرتاک ورزشی، محسن بنگر که پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به شمار می رود در دربی های مهم و زیادی برای سرخپوشان پایتخت به میدان رفته است. این گفتگوی دیدنی را بخوانید و ببینید:آقای بنگر شما یکی از اسطوره های باشگاه پرسپولیس هستید نظرتان در مورد بازی چیست؟سلام مرسی که تشریف آوردید به تمرین تیم ما. من اسطوره نیستم و فقط بازی کردم و کوچک ترین عضو باشگاه پرسپولیس هستم. در دربی فقط بازی کردم. دربی یک بازی خیلی سخت است ولی چون این بارتماشاچی حضور ندارد مقداری از بار مسئولیت بازیکنان کم می می شود و می توانیم یک بازی خوب ببینیم. اگر تماشاگر بود قطعا بازی خوبی را می دیدیم.به نظر شما فردا دو تیم در کدام نقطه ضعف دارند و یا نقطه قوتشان کجا است؟خب من در مورد تیم خودمان یعنی پرسپولیس صحبت کنم، پرسپولیس دروازه بان بسیار خوبی دارد. دفاع های این تیم هم هماهنگ و خوب هستند. چندسالی است که این مدافعان کنار هم بازی می کنند. هافبک های ما بی نظیر هستند و به نظرم بهترین های لیگ را داریم. مهدی عبدی هم خوب است و فقط امکان دارد نبود عیسی آل کثیر برای تیم مشکل ساز شود. حالا کسانی را که رفته اند من کاری ندارم و در حال حاضر نبود عیسی مشکل ساز است. انشاالله که آرمان رمضانی فردا بازی کند و روز خوبش باشد. به نظر من پرسپولیس تیم یک دست و خوبی است و امیدوارم نتیجه بگیرد.شما در آن بازی 4-2 حضور داشتید. در بازی ای که پرسپولیس استقلال را 4 تایی کرد، از آن بازی برای ما بگوییدآن بازی خیلی بازی خوبی بود و تیم ما در آن فصل از پایین جدول شروع کرد و همه می گفتند تیم ما نمی تواند موفق شود اما خیلی خوب کار کردیم و تیم هم بالا بازی می کرد. می دانستیم بازی را می بریم ولی نه با این اختلاف!چون نفرات بهتری داشتیم سعی کردیم گل های بیشتری بزنیم. سعی کردیم به آن ها 6 تا بزنیم ولی ما چند موقعیت خوب از دست دادیم و پنالتی از دست دادیم. در کل روز خیلی خوبی بود و من افتخار می کنم در آن بازی بازوبند کاپیتانی را داشتم. یک پنالتی هم گرفتم که متاسفانه گل نشد.بازی را چگونه پیش بینی می کنید؟پرسپولیسی ها همیشه آرزوی بزرگ دارند و مطمئنم فردا حتما پرسپولیس سربلند از زمین بیرون می آید. نباید دو بازی اخیر پرسپولیس را نگاه کنیم چرا که پرسپولیس در قائمشهر به دلیل مصنوعی بودن چمن مشکل داشت. بازی با سپاهان هم مثل یک دربی بود و حالا منتظر یک فوتبال خیلی خوب از پرسپولیس هستیم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بنگر: می‌توانستیم دوباره ۶گل به استقلال بزنیم از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×