روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعتراض سرپرست پرسپولیس در آستانه دربی از منبع فرتاک. "

اعتراض سرپرست پرسپولیس در آستانه دربی

افشین پیروانی معتقد است گفت: بازیکنان و مربیان شاغل در لیگ برتر به طور مرتب تست کرونا می دهند، ولی داوران لیگ برتری از ابتدای فصل تاکنون فقط یک بار آزمایش داده اند.

افشین پیروانی معتقد است گفت: بازیکنان و مربیان شاغل در لیگ برتر به طور مرتب تست کرونا می دهند، ولی داوران لیگ برتری از ابتدای فصل تاکنون فقط یک بار آزمایش داده اند. به گزارش فرتاک ورزشی، افشین پیروانی معتقد است گفت: بازیکنان و مربیان شاغل در لیگ برتر به طور مرتب تست کرونا می دهند، ولی داوران لیگ برتری از ابتدای فصل تاکنون فقط یک بار آزمایش داده اند.جلسه هماهنگی بازی استقلال و پرسپولیس در سازمان لیگ برگزار شد تا همه چیز برای برگزاری این مسابقه مهیا شود. در این میان افشین پیروانی که به عنوان سرپرست پرسپولیس راهی نشست مذکور شده بود، برای دقایقی به عوامل برگزاری مسابقه اعتراض کرد و انتقادات خود را صریح بر زبان آورد.یکی از مواردی که پیروانی روی آن تأکید داشت، برگزاری جلسات مذکور به صورت آنلاین بود. سرپرست پرسپولیس در این رابطه می گفت: در بسیاری از موارد همه چیز برای برگزاری دربی از قبل هماهنگ شده و نیازی به جمع شدن دور یکدیگر نبودند. همه مسائل را می شد به صورت آنلاین و تصویری هماهنگ کرد و فاصله گذاری اجتماعی نیز کاملاً رعایت می شد. دلیلی ندارد در چنین وضعیتی حتماً همه جلسات هماهنگی حتی اگر برای بازی استقلال و پرسپولیس هم باشد، به صورت حضوری برگزار شود.پیروانی در بخش دیگر سخنان خود به وضعیت داوران اشاره داشت و تصریح کرد: داوران هم جزیی از خانواده فوتبال هستند و سلامت آنها برای ما مهم است. از طرف دیگر، تیم داوری در طول مسابقه با بازیکنان و مربیان در ارتباط هستند و خدای نکرده اگر ناقل باشند، می توانند آن را منتقل کنند. چنین مسئله ای هم برای خود آنها خطرناک است و هم می تواند تیم های لیگ برتری را به دردسر بیندازد. چرا بازیکنان و مربیان شاغل در لیگ برتر به طور مرتب تست کرونا می دهند ولی داوران لیگ برتری تا جاییکه من می دانم که از ابتدای فصل تاکنون فقط یک بار آزمایش داده اند؟برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعتراض سرپرست پرسپولیس در آستانه دربی از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×