روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور هواداران مقابل ورزشگاه و ممانعت از ورود چند گزارشگر تلویزیونی+ عکس از منبع فرتاک. "

حضور هواداران مقابل ورزشگاه و ممانعت از ورود چند گزارشگر تلویزیونی+ عکس

تعدادی از هواداران تیم های استقلال و پرسپولیس در مقابل ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده اند.

تعدادی از هواداران تیم های استقلال و پرسپولیس در مقابل ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده اند. به گزارش فرتاک ورزشی، دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از ساعت 16:35 دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود. * با توجه به برگزاری بازی بدون حضور تماشاگران، دور تا دور ورزشگاه آزادی مأموران نیروی انتظامی مستقر هستند و اجازه حضور هیچ فرد متفرقه ای را به داخل ورزشگاه نمی دهند. * تعدادی از تماشاگران دو تیم با در دست داشتن پرچم های قرمز و آبی در مقابل درب غربی مجموعه ورزشی آزادی حضور دارند. * تدابیر شدید امنیتی در ورزشگاه آزادی صورت گرفته و خودروهایی که قصد ورود به مجموعه را دارند بازرسی می شوند.* اتوبوس تیم استقلال ساعت 14:45 دقیقه وارد ورزشگاه شد که تعداد انگشت شمار تماشاگران استقلال اعضای این تیم را تشویق کردند.* تعدادی از گزارشگران تلویزیونی مجوز حضور در ورزشگاه را پیدا نکرده و به آنها اجازه ورود داده نشد. نماینده شبکه خبر نیز با وجود تلاش فراوان، به دلیل نداشتن آیدی کارت نتوانست وارد مجموعه شود که البته رایزنی ها برای حضور این تعداد از گزارشگران در داخل مجموعه در حال انجام است. برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حضور هواداران مقابل ورزشگاه و ممانعت از ورود چند گزارشگر تلویزیونی+ عکس از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×