روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال و پرسپولیس باشگاه دیجیتال راه می‌اندازند؟ از منبع فرتاک. "

استقلال و پرسپولیس باشگاه دیجیتال راه می‌اندازند؟

استقلا و پرسپولیس در آستانه راه اندازی باشگاه دیجیتالی هستند.

استقلا و پرسپولیس در آستانه راه اندازی باشگاه دیجیتالی هستند. به گزارش فرتاک ورزشی، در آستانه دربی و بر اساس فصل جدید تعاریف فیفا برای درآمدزایی دیجیتال، باشگاه های استقلال و پرسپولیس گام ها و شیوه های جدید درآمدزایی در بستر دیجیتال را رصد می کنند.شنیده ها حاکی از این است که از این دربی و در خلاء ایجاد شده ناشی از غیبت هواداران در ورزشگاه ها بخاطر کرونا، باشگاه های هواداری دیجیتال این تیم ها در روبیکا راه اندازی و خدمات جدیدی را به هواداران ارائه خواهند داد.گام نخستی که در آن برای دربی ۹۴ در نظر گرفته شده، در کانال هواداری هر یک از این تیم ها در روبیکا، با انتخاب تیم مورد علاقه، بازی توسط گزارشگر اختصاصی هواداران استقلال یا هواداران پرسپولیس، بازی را با فضای هواداری برای این تیم ها گزارش می کنند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال و پرسپولیس باشگاه دیجیتال راه می‌اندازند؟ از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×