روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکوری: بازیکنان پرسپولیس جزو بهترین‌های ایران هستند/ دربی فضای متفاوتی دارد از منبع فرتاک. "

شکوری: بازیکنان پرسپولیس جزو بهترین‌های ایران هستند/ دربی فضای متفاوتی دارد

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: هر چند تعدادی از بازیکنان خود را از دست داده ایم، اما نفرات فعلی جزو بهترین بازیکنان ایران هستند

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: هر چند تعدادی از بازیکنان خود را از دست داده ایم، اما نفرات فعلی جزو بهترین بازیکنان ایران هستند به گزارش فرتاک ورزشی، ابراهیم شکوری درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس پیش از برگزاری دربی 94 پایتخت مقابل استقلال اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم ما بسیار خوب است. بازیکنان ما اردوی خوبی را سپری کردند. در بازدیدی هم که روز گذشته از تمرین تیم داشتیم، همه چیز مناسب است و با توجه به اینکه به خاطر کرونا نمی توانیم از هواداران خونگرم مان پذیرایی کنیم و استادیوم خلوت است. آنها در فضای مجازی سبب دلگرمی بازیکنان، کادر فنی و مسئولان باشگاه شده اند.وی افزود: امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و بتوانیم نتیجه خوبی را در دربی کسب کنیم، هر چند تعدادی از بازیکنان خود را از دست داده ایم، اما نفرات فعلی جزو بهترین بازیکنان ایران هستند که توانستند پرسپولیس را به فینال آسیا برسانند. همین موضوع نشان دهنده عملکرد خوب آنها و توانایی های بالای شان است.معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با اشاره به فضای دربی تصریح کرد: من خودم در دربی چندین بار بازی کرده و می دانم این بازی متفاوت است. تیم ما با تمام توانش و به پشتوانه حمایت هواداران وارد زمین می شود و امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی مقابل استقلال کسب کنیم، هر چند دوستان خوبی در این باشگاه داریم و احترام خاصی برای تیم حریف قائل هستیم.شکوری اضافه کرد: کادر فنی ما و یحیی گل محمدی هم جزو بهترین کادر فنی ایران هستند که در 10 سال گذشته به عنوان تنها مربی ایرانی توانست یک تیم ایرانی را با وجود شرایط اقتصادی فعلی و هزینه های سنگین تیم های آسیایی، به فینال آسیا برساند. هر چند می دانیم استقلال تیم خوبی است، اما دربی فضای متفاوتی دارد.وی در گفت و گو با شبکه خبر ادامه داد: امیدواریم بچه ها بهترین عملکرد را در این بازی به نمایش بگذارند. باشگاه هم با تمام توان خود پشت بازیکنان و کادر فنی است و امیدوارم نتیجه خوبی به دست آوریم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکوری: بازیکنان پرسپولیس جزو بهترین‌های ایران هستند/ دربی فضای متفاوتی دارد از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×