روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروانی: همه از پرسپولیس توقع برد دربی را دارند از منبع فرتاک. "

پیروانی: همه از پرسپولیس توقع برد دربی را دارند

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به این که از پرسپولیس توقع برد وجود دارد هم قسم شده ایم و با تمام توان به دربی آمده ایم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به این که از پرسپولیس توقع برد وجود دارد هم قسم شده ایم و با تمام توان به دربی آمده ایم. به گزارش فرتاک ورزشی، افشین پیروانی درباره آخرین وضعیت تیم پرسپولیس قبل از دربی 94 پایتخت اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم خوب است. همه از حساسیت این بازی مطلع هستند و با توجه به این که از پرسپولیس توقع برد وجود دارد هم قسم شده ایم و با تمام توان به این بازی آمده ایم تا با تمام قدرت بازی خوبی به نمایش گذاشته و برنده شویم.وی درباره گلزنی خود در دربی سال 78 که با قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی به پایان رسید، توضیح داد: فکر می کنم یکی از بهترین لحظه های زندگی ورزشی ام بود که توانستم با گلزنی به تیمم برای قهرمانی در جام حذفی و بردن استقلال کمک کنم. بازی کردن در شهرآورد افتخار است و افتخار دیگر گلزنی در دربی است. ان شاءالله بتوانیم امروز هم به موفقیت رسیده و آن شادی را تکرار کنیم.مدیر تیم پرسپولیس درباره غیبت هواداران در بازی امروز اظهار داشت: بیشترین طرفدار و هوادار را داریم و اگر قرار باشد تیمی ضرر کند و از این موضوع آسیب ببیند پرسپولیس است اما مطمئنا انرژی هواداران را از راه دور حس می کنیم و امیدوارم ما را دعا کنند تا در این مسابقه هم برنده شویم.پیروامی در مورد پیش بینی اش از نتیجه دربی گفت: ان شاءالله می بریم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروانی: همه از پرسپولیس توقع برد دربی را دارند از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×