روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمد نادری؛ هدف ویژه مثلث هجومی پرسپولیس از منبع فرتاک. "

محمد نادری؛ هدف ویژه مثلث هجومی پرسپولیس

تیم پرسپولیس بیشتر حملات خود را از سمت چپ برنامه ریزی کرده است.

تیم پرسپولیس بیشتر حملات خود را از سمت چپ برنامه ریزی کرده است. به گزارش فرتاک ورزشی، پس از گل زودهنگام ارسلان مطهری، شاگردان یحیی گل محمدی توپ و میدان را در اختیار گرفته و چند موقعیت نیز ساخته اند؛ موقعیت هایی که اغلب از جناح چپ تیم حریف بوده است.سیامک نعمتی، احمد نوراللهی و وحید امیری با مثلثی که در این سمت ساخته اند، تلاش می کنند تا محمد نادری مدافع چپ استقلال را به اشتباه بیاندازند و با عبور از او، فرصت سازی کنند. آن ها شناخت خوبی از نادری دارند و با استفاده از نقطه ضعف او حملات را پی ریزی کرده اند.نکته جالب این که در 30 دقیقه نخست پرسپولیس سه موقعیت از همین سمت ساخت که البته هیچ یک به گل ختم نشد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمد نادری؛ هدف ویژه مثلث هجومی پرسپولیس از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×