روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آبی‌ها پیروز به رختکن رفتند/ دو‌دقیقه استقلال ۴۳ دقیقه پرسپولیس از منبع فرتاک. "

آبی‌ها پیروز به رختکن رفتند/ دو‌دقیقه استقلال ۴۳ دقیقه پرسپولیس

«تک گل دقیقه دو امیر ارسلان مطهری استقلال را برنده نیمه نخست کرد»

به گزارش فرتاک ورزشی، شهرآورد نود وچهارم در حالی آغاز شد که تیم استقلال در دقیقه دوم موفق به گل زنی شد.ارسلان مطهری مهاجم محبوب آبی پوشان در دقیقه دوم نیمه اول از اشتباه مدافعان پرسپولیس نهایت استفاده را کرد و با یک ضربه دقیق موفق به گشودن دروازه حامد لک شد.پرسپولیسی ها که خیلی زود شوک را دریافت کردند در ادامه سعی در کنترل میانه زمین داشتند و با پاس های متوالی مالک توپ و میدان بودند.سرخپوشان با صبر و حوصله به دروازه رقیب خود نزدیک شدند و چند موقعیت را هم خلق کردند اما ضربات آخر آنها شدت و دقت کافی نداشت.شاگردان فکری هم که به آنچه می خواستند رسیده بودند، بعد از جلو کشیدن حریف، استفاده از ضد حملات را در دستور کار خود قرار دادند، اما در جدال های تک به تک مقابل مدافعان پرسپولیس موفق نبودند.از نکات قابل توجه این دیدار در نیمه نخست تعداد استرس کمتر و خطا های بیشتر استقلال نسبت به رقیبشان بود.باید دید در نیمه مربیان تفکرات گل محمدی و فکری به شکل خواهد بود و فاتح نیمه مربیان چه کسی خواهد بود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آبی‌ها پیروز به رختکن رفتند/ دو‌دقیقه استقلال ۴۳ دقیقه پرسپولیس از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×