روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قهرمانی: نیمه اول پنالتی نداشت / کارت زرد به فکری درست بود از منبع فرتاک. "

قهرمانی: نیمه اول پنالتی نداشت / کارت زرد به فکری درست بود

کارشناس داوری فوتبال ایران به بررسی صحنه های مهم دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس پرداخت.

کارشناس داوری فوتبال ایران به بررسی صحنه های مهم دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس پرداخت. به گزارش فرتاک ورزشی، محسن قهرمانی در خصوص برخورد توپ به دست بازیکن پرسپولیس در محوطه جریمه این تیم و در دقیقه 10 دربی 94 اظهار داشت: این صحنه پنالتی نبود چرا که قانون به صراحت می گوید این اتفاق پنالتی نیست.کارشناس داوری فوتبال در مورد خطای سیدجلال حسینی در دقیقه 28 و در میانه زمین عنوان کرد: در این صحنه داور می توانست به کاپیتان پرسپولیس اخطار بدهد.وی در خصوص دو برخورد انجام شده پشت محوطه جریمه پرسپولیس که منجر به سرنگونی بازیکنان استقلال گفت: هیچکدام از این صحنه ها خطا نبود.قهرمانی در مورد کارت زرد داور به سرمربی استقلال گفت: این کارت به علت ادامه دار شدن اعتراضات محمود فکری بود. رضا کرمانشاهی حتی با دست خودش هم به سرمربی استقلال اشاره کرد که به شما دو بار تذکر دادم و هنگامی که برگشت اعتراضات فکری ادامه داشت. در این صحنه تصمیم داور درست بود.وی در مورد کارت زردی که موسوی بازیکن استقلال دریافت کرد، افزود: در این صحنه بازیکن استقلال جلوی حمله حریف را گرفت و اعلام خطا و کارت زرد تصمیم صحیح داور بود.کارشناس داوری فوتبال ایران تصریح کرد: در مجموع داور این بازی عملکرد خوبی داشت، مشکلی وجود نداشت و 99 درصد سوت های او درست بود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قهرمانی: نیمه اول پنالتی نداشت / کارت زرد به فکری درست بود از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×