روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نظر ۳ کارشناس داوری درباره قضاوت کرمانشاهی در نیمه اول دربی ۹۴ از منبع فرتاک. "

نظر ۳ کارشناس داوری درباره قضاوت کرمانشاهی در نیمه اول دربی ۹۴

اعضای تیم های استقلال و پرسپولیس اعتراض هایی به اتفاقات نیمه اول دربی ۹۴ داشتند که نظرات سه کارشناس داوری فوتبال ایران را جویا شدیم.

اعضای تیم های استقلال و پرسپولیس اعتراض هایی به اتفاقات نیمه اول دربی ۹۴ داشتند که نظرات سه کارشناس داوری فوتبال ایران را جویا شدیم. به گزارش فرتاک ورزشی، در نیمه اول دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس که به برتری یک بر صفر آبی پوشان انجامید، استقلالی ها اعتقاد داشتند یک ضربه پنالتی باید به سود آنها اعلام می شد و محمود فکری در اعتراض به اخطار نگرفتن سید جلال حسینی پس از ارتکاب خطا روی ارسلان مطهری، از رضا کرمانشاهی کارت زرد دریافت کرد.در همین راستا به سراغ 3 کارشناس داوری فوتبال کشورمان یعنی حیدر سلیمانی، ابراهیم میرزابیگی و حسین عسگری رفتیم که نظرات آنها درخصوص این دو اتفاق به شرح زیر است:حیدر سلیمانی: ابتدا توپ به پای مدافع پرسپولیس برخورد کرد و بلافاصله به دست این بازیکن خورد. طبق قانون جدید این هند نیست و اگر توپ مستقیم به دست می خورد آن وقت داور می توانست تصمیم بگیرد که پنالتی است یا خیر. بنابراین بهترین تصمیم را کرمانشاهی در این صحنه گرفت و اعلام پنالتی نکرد.* در دقیقه 28 سید جلال حسینی روی مطهری خطا کرد و داور می توانست کارت زرد به او نشان دهد. کرمانشاهی سعی کرد بازی را مدیریت کند، ولی طبق قانون باید به حسینی کارت زرد نشان داده می شد.ابراهیم میرزابیگی: برخورد توپ به دست بازیکن پرسپولیس در محوطه جریمه پنالتی نبود. دست بازیکن پرسپولیس در حالت عادی بود و ضربه توپ باعث شد دست او باز شود. بازیکن از دست خود برای کنترل توپ استفاده نکرد و محیطی را هم اشغال نکرده بود. در قوانین جدید داوری، اگر توپ در محوطه جریمه به هر طریقی به دست مهاجم برخورد کند، خطای هند است، اما برخورد با دست مدافع فقط زمانی هند می شود که عمدی در کار باشد یا دست فضایی را اشغال کرده باشد.* در صحنه خطایی که سیدجلال حسینی انجام داد و نیمکت استقلال معتقد بود او باید کارت زرد بگیرد، تصمیم داور درست بود. چون یک برخورد معمولی در میانه زمین بود و کارت زردی نداشت، اما خب اعتراض نیمکت ها طبیعی است.* خطایی که احمد موسوی روی بازیکن پرسپولیس انجام داد، مقابل یک حمله جدی را گرفت و به همین دلیل کارت زرد کاملاً به درستی به او داده شد.حسین عسگری: برخورد توپ به دست وحید امیری طبیعی بود و خطایی نباید اعلام می شد. همچنین مهدی عبدی در محوطه جریمه سرنگون شد که پنالتی رخ نداد.* اعتراض فکری به داور مسابقه هم اصلاً اتفاق خوبی نبود و جلال حسینی نباید کارت زرد می گرفت.*در صحنه برخورد محمدحسین کنعانی زادگان با مطهری هم خطایی رخ نداد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نظر ۳ کارشناس داوری درباره قضاوت کرمانشاهی در نیمه اول دربی ۹۴ از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×