روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رفعتی: برخورد توپ با دست امیری پنالتی نبود از منبع فرتاک. "

رفعتی: برخورد توپ با دست امیری پنالتی نبود

کارشناس داوری فوتبال اعتقاد دارد برخورد توپ با دست وحید امیری در محوطه جریمه پرسپولیس پنالتی نبوده است.

کارشناس داوری فوتبال اعتقاد دارد برخورد توپ با دست وحید امیری در محوطه جریمه پرسپولیس پنالتی نبوده است. به گزارش فرتاک ورزشی، در دقیقه 10 مسابقه استقلال و پرسپولیس بعد از نفوذ محمد نادری از جناح چپ و ورود او به محوطه جریمه توپ را ارسال کرد که به دست وحید امیری برخورد کرد.در این لحظه بازیکنان و کادرفنی استقلال اعتقاد به خطای پنالتی داشتند اما رضا کرمانشاهی داور مسابقه از کنار صحنه گذشت و خطایی اعلام نکرد.داوود رفعتی کارشناس داوری فوتبال درباره این صحنه به خبرنگار ما گفت: «این برخورد توپ به دست پنالتی نیست. دست امیری در موازات بدن او بود و اگر دستش بازتر بود، می شد پنالتی گرفت اما به نظر من این صحنه ای نیست که داور را مجاب کند تا پنالتی بگیرد.»برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رفعتی: برخورد توپ با دست امیری پنالتی نبود از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×