روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعتراض به داوری؛ از فکری تا نیمکت پرسپولیس از منبع فرتاک. "

اعتراض به داوری؛ از فکری تا نیمکت پرسپولیس

کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه دوم نسبت به تصمیمات داور اعتراض شدیدی داشتند.

کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه دوم نسبت به تصمیمات داور اعتراض شدیدی داشتند. به گزارش فرتاک ورزشی، در جریان دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال یحیی گل محمدی و افشین پیروانی، سرمربی و مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در دقیقه 52 بازی به تصمیم رضا کرمانشاهی اعتراض شدیدی کردند.نیمکت نشینان پرسپولیس همچنین در دقیقه 54 نیز در صحنه خطای عارف غلامی روی مهدی عبدی معتقد بودند داور باید به مدافع استقلال کارت قرمز نشان دهد که اعتراض کادرفنی پرسپولیس یک کارت زرد را برای عسگری آنالیزور پرسپولیس به همراه داشت.در نیمه نخست این مسابقه نیز محمود فکری در یک صحنه نسبت به تصمیم رضا کرمانشاهی و کارت ندادن او به سید جلال حسینی به شدت اعتراض کرد که با کارت زرد داور مواجه شد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اعتراض به داوری؛ از فکری تا نیمکت پرسپولیس از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×