روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اوج درگیری با داور روی نیمکت‌ها/ توصیه فنی ماساژور به سرخپوشان از منبع فرتاک. "

اوج درگیری با داور روی نیمکت‌ها/ توصیه فنی ماساژور به سرخپوشان

اعتراضات مربیان استقلال و پرسپولیس به تصمیمات رضا کرمانشاهی در دربی نود و چهارم پایتخت به اوج رسید.

اعتراضات مربیان استقلال و پرسپولیس به تصمیمات رضا کرمانشاهی در دربی نود و چهارم پایتخت به اوج رسید. به گزارش فرتاک ورزشی، دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس که نود و چهارمین دیدار تاریخ دو تیم است از ساعت ۱۶:۳۵ دقیقه امروز دوشنبه ۲۲ دیماه به قضاوت رضا کرمانشاهی در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی آغاز شد.* یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نیمه دوم همراه با افشین پیروانی سرپرست این تیم بارها به تصمیمات مجموعه داوری اعتراض کردند. همین امر سبب شد تا رضا کرمانشاهی به حمید مطهری مربی این تیم کارت زرد نشان دهد.* محمود فکری سرمربی استقلال نیز نسبت به سوت های کرمانشاهی واکنش های تندی را نشان داد که داور چهارم او را به آرامش دعوت کرد.* یکی از ماساژورهای پرسپولیس که روی صندلی های ورزشگاه آزادی حضور داشت در نیمه دوم بطور مرتب توصیه های فنی به بازیکنان این تیم می کرد. او در شعارهای خود نیز گاهی برای استقلالی ها کری خوانی می کرد.* مهدی عبدی و وحید امیری گلزنان پرسپولیس پس از گلزنی برای این تیم پیراهن خود با شعار «یا فاطمه زهرا (س)» را نشان دادند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اوج درگیری با داور روی نیمکت‌ها/ توصیه فنی ماساژور به سرخپوشان از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×