روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " در نیمه مربیان، یحیی مچ فکری را خواباند/ دربی ۹۴ مساوی شد از منبع فرتاک. "

در نیمه مربیان، یحیی مچ فکری را خواباند/ دربی ۹۴ مساوی شد

«تاکتیک، جذابیت و چهار گل محصول شهراورد ۹۴ بود»

به گزارش فرتاک ورزشی، عصر امروز در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی شهرآورد ۹۴ با قضاوت رضا کرمانشاهی برگزار شد.پرسپولیس که با سه تساوی پیاپی در لیگ شرایط خوبی را تجربه نمی کرد، برای فراموشی ناکامی در فینال لیگ قهرمانان آسیا و بازگشت روحیه به تیم به پیروزی در این دیدار مهم نیاز مبرم داشت.در سوی دیگر میدان استقلالی حضور داشت که به لطف بازی های عقب افتاده رقبا و دو برد برد پیاپی مقابل گل گهر و آلومینیوم اراک در صدر جدول قرار گرفته بود و برد در این دیدار می توانست لیگ را برای آنها رویایی کند.عدم تمرکز بازیکنان پرسپولیس و پرس از جلو مهاجمان استقلال در دقیقه دوم موجب گل زود هنگام آبی پوشان شد و خوشحالی به اردوگاه آنها آمد.پس از این گل زودهنگام پرسپولیس مالک مطلق بازی بود اما عملکرد آنها در نیمه اول به گل زدن منجر نشد.نیمه دوم بازهم پرسپولیس حاکم بازی بود با ارائه یک بازی تهاجمی استقلال را در لاک دفاعی فرو برد و با دو گل عبدی و امیری بازی را به سود خود تغییر داد. پرسپولیس پس از این دو گل موقعیت خای بسیار دیگری را از دست داد و احمد نوراللهی در نقش گل نزن به خوبی ظاهر شد.در حالی که پرسپولیسی ها بازی را تمام شده می دانستند در دقیقه پایانی مهدی قائدی موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند و آخرین شهرآورد قرن هم با نتیجه دو بر دو به پایان رسید.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " در نیمه مربیان، یحیی مچ فکری را خواباند/ دربی ۹۴ مساوی شد از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×