روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مطهری: می‌توانستیم با اختلاف زیاد برنده باشیم از منبع فرتاک. "

مطهری: می‌توانستیم با اختلاف زیاد برنده باشیم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد بازیکنان این تیم ابراز رضایت کرد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد بازیکنان این تیم ابراز رضایت کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، حمید مطهری مربی پرسپولیس بعد از تساوی ۲ بر ۲ این تیم در داربی ۹۴ در جمع خبرنگاران گفت: در شروع به خاطر تمرکز نداشتن گل خوردیم اما فوتبالی رو به جلو ارائه دادیم و در مالکیت و انتقال توپ از دفاع به حمله عالی بودیم. فکر می کنم هواداران واقعی فوتبال از نیمه دوم بازی ما لذت بردند اما در لحظات پایانی گلی خوردیم که به تیم ما ضربه زد. می توانستیم با اختلاف گل بالا پیروز میدان باشیم.وی ادامه داد: فرصت های زیادی را از دست دادیم. باید روی موقعیت ها بهتر عمل می کردیم. فشار این بازی همیشه بالاست و نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم. باید تمرینات خود را بیشتر کنیم تا در بازی های آینده این نقص را جبران کنیم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مطهری: می‌توانستیم با اختلاف زیاد برنده باشیم از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×