روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عیسی آل کثیر به بازی با تراکتور می‌رسید از منبع فرتاک. "

عیسی آل کثیر به بازی با تراکتور می‌رسید

قرار است سوپرجام فوتبال ایران بین تیم های پرسپولیس و تراکتور در فروردین ۱۴۰۰ برگزار شود.

قرار است سوپرجام فوتبال ایران بین تیم های پرسپولیس و تراکتور در فروردین ۱۴۰۰ برگزار شود. به گزارش فرتاک ورزشی، محرومیت شش ماهه عیسی آل کثیر، مهاجم تیم پرسپولیس، روز سیزدهم فروردین ماه تمام می شود و با این حساب اگر دیدار سوپرجام قبل از این تاریخ برگزار شود، این مهاجم خوزستانی به جدال با تراکتور نمی رسد هرچند که مسئولان باشگاه پرسپولیس تلاش می کنند مقدمات بخشش زودتر از موعد او را فراهم کنند.با این حال خیلی ها اعتقاد دارند امکان برگزاری سوپرجام در تعطیلات نوروز فراهم نیست و این بازی بعد از روز ۱۳ فروردین ماه برگزار می شود که طبعاً در آن صورت آل کثیر می تواند بازی کند.پرسپولیس البته در غیاب عیسی هم خوب کار کرده و حالا ۵ بازی پیاپی است که برنده می شود و حتی در آخرین بازی اش ۵ گل زده است.همانطور که می دانید مهاجمان پرسپولیس در غیاب آل کثیر فقط دو گل زده اند که هر دو گل سهم مهدی عبدی بوده و آرمان رمضانی حتی یک بار هم موفق به گلزنی نشده است.مسلماً با بازگشت عیسی آل کثیر و البته مهدی ترابی پرسپولیس در فاز هجومی به شدت تقویت می شود و یحیی گل محمدی می تواند با دست پرتری تیمش را در سوپرجام و بعد از آن لیگ قهرمانان آسیا رهبری کند. در صورت باز شدن پنجره های نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس مهدی ترابی از بازی با سایپا می تواند در ترکیب این تیم قرار بگیرد اما آل کثیر باید تا روز سیزدهم فروردین صبر کند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عیسی آل کثیر به بازی با تراکتور می‌رسید از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×