روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تکذیب شایعه بزرگ درباره لیست خروجی پرسپولیس ؛ ستاره محبوب ماندنی شد از منبع فرتاک. "

تکذیب شایعه بزرگ درباره لیست خروجی پرسپولیس ؛ ستاره محبوب ماندنی شد

اخیرا شایعاتی درباره لیست خروجی پرسپولیس در نیم فصل به گوش می رسید. اما برخلاف شایعات اخیر، محمد انصاری در این تیم ماندنی شد. مدافع محبوب سرخ ها که به دلیل مصدومیت مدت هاست در ترکیب این تیم قرار ندارد، با نظر یحیی گل محمدی به همکاری خود با پرسپولیس ادامه خواهد داد.

اخیرا شایعاتی درباره لیست خروجی پرسپولیس در نیم فصل به گوش می رسید. اما برخلاف شایعات اخیر، محمد انصاری در این تیم ماندنی شد. مدافع محبوب سرخ ها که به دلیل مصدومیت مدت هاست در ترکیب این تیم قرار ندارد، با نظر یحیی گل محمدی به همکاری خود با پرسپولیس ادامه خواهد داد. به گزارش فرتاک ورزشی، محمد انصاری که گفته می شد در لیست خروجی پرسپولیس برای نیم فصل حضور دارد در این تیم ماندنی شد.محمد انصاری با پشت سر گذاشتن مصدومیت، آرام آرام آماده می شود تا در بعضی از بازی ها به پرسپولیس کمک کند. در قلب دفاع، سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان یک زوج مطمئن و بی نقص نشان داده اند و باز هم در ترکیب اصلی خواهند بود. با این حال یحیی به خوبی می داند که نمی تواند در همه دیدارهای سه جام مختلف روی آنها فشار بیاورد.با توجه به حضور انصاری در تمرینات گروهی قرمزها و پشت سر گذاشتن مصدومیت رباط صلیبی علیرغم شایعاتی که درباره خروج این بازیکن در نیم فصل به گوش می رسید اما حاجی قرمزها با نظر یحیی گل محمدی در پرسپولیس ماندنی شد تا این تیم را در نیم فصل دوم، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.اما آنچه مشخص است اضافه شدن یک مدافع میانی دیگر به پرسپولیس است آنها همین حالا مشغول جست وجو در لیگ برتر برای خرید مدافع هستند تا بتوانند با جذب یک مدافع و حفظ محمد انصاری خط دفاعی خود را قدرتمند تر از قبل کنند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تکذیب شایعه بزرگ درباره لیست خروجی پرسپولیس ؛ ستاره محبوب ماندنی شد از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×