روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اولین خرید ماشین سازی از پرسپولیس می‌آید؟ از منبع فرتاک. "

اولین خرید ماشین سازی از پرسپولیس می‌آید؟

سعید حسین پور هافبک میانی تیم پرسپولیس مورد توجه مهدی پاشازاده قرار گرفته است.

سعید حسین پور هافبک میانی تیم پرسپولیس مورد توجه مهدی پاشازاده قرار گرفته است. به گزارش فرتاک ورزشی، تیم ماشین سازی تبریز با مهدی پاشازاده وارد بازار نقل و انتقالاتی شده و در اولین گام قصد دارد خط میانی را تقویت کند و از این رو به سراغ هافبک بااستعداد و خوش تکنیک پرسپولیس رفته است.سعید حسین پور بازیکن ۲۱ ساله سرخپوشان که در سه سال اخیر عضوی از تیم قهرمان برانکو ایوانکوویچ و یحیی گل محمدی بوده، مورد توجه مهدی پاشازاده قرار گرفته و مذاکرات مثبتی نیز در این زمینه شکل گرفته است.حسین پور در چند بازی ای که برای پرسپولیس به میدان رفت، عملکرد قابل قبولی داشت و حالا می تواند مهره ای کارآمد برای عملیات نجات ماشین سازی با پاشازاده باشد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اولین خرید ماشین سازی از پرسپولیس می‌آید؟ از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×