روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کمک هواداران پرسپولیس دو میلیاردی شد (عکس) از منبع فرتاک. "

کمک هواداران پرسپولیس دو میلیاردی شد (عکس)

در فاصله چهار روز، هواداران پرسپولیس رقم ۸۰۰ میلیون تومان را به حساب این باشگاه واریز کردند.

در فاصله چهار روز، هواداران پرسپولیس رقم ۸۰۰ میلیون تومان را به حساب این باشگاه واریز کردند. به گزارش فرتاک ورزشی، در ادامه رکورد زنی هواداران پرسپولیس در طول تنها ۱۰ روز مبلغ دو میلیارد تومان به حساب این باشگاه واریز شد تا میانگین روزانه ۲۰۰ میلیون تومان کمک به ثبت برسد.باشگاه پرسپولیس روز اول خرداد اعلام کرد که یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان کمک هواداری جمع شده و حالا در طول چهار روز رقم ۸۰۰ میلیون تومان دیگر نیز واریز شده است.کمپین های فضای مجازی همچنان در این خصوص به فعالیت خود ادامه داده و هواداران این تیم را دعوت به مشارکت در این طرح می کنند.تاکنون هیچ یک از تیم های دیگر چنین رقمی را از طریق هواداران خود به صورت مستقیم نگرفته بودند. آخرین بار باشگاه پرسپولیس در یک مرحله ۶۰۰ و سپس ۴۰۰ میلیون تومان کمک مستقیم هواداری گرفت.باشگاه پرسپولیس تلاش می کند تا از این طریق بخشی از بدهی های خارجی خود را بپردازد. مهمترین طلبکار پرسپولیس گابریل کالدرون است که سرخپوشان ۵۸۰ هزار دلار معادل ۱۴ میلیارد تومان به او بدهکار هستند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کمک هواداران پرسپولیس دو میلیاردی شد (عکس) از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×