روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رادوشوویچ به کرواسی می‌رود | فرتاک ورزشی از منبع فرتاک. "

رادوشوویچ به کرواسی می‌رود | فرتاک ورزشی

بوژیدار رادوشوویچ روز گذشته تهران را به مقصد کرواسی ترک کرد.

بوژیدار رادوشوویچ روز گذشته تهران را به مقصد کرواسی ترک کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، این در حالی است که برخی رسانه ها اعلام کرده بودند که بوژیدار دوره مرخصی خود را در امارات سپری خواهد کرد اما این خبر درست نیست و او پس از اقامتی کوتاه در امارات متحده عربی، راهی کشورش کرواسی خواهد شد.تمرینات تیم پرسپولیس چهار روز بعد آغاز خواهد شد اما رادو تازه فردا به کرواسی خواهد رسید و احتمالا در روزهای نخست تمرین غایب اردوی قرمزپوشان خواهد بود.بوژیدار رادوشوویچ با اجازه از کادرفنی به مرخصی رفته است. او این فصل چهار بازی برای پرسپولیس انجام داده و در سه تا موفق به کلین شده است. با سابقه ترین خارجی اردوی قرمزها، دو سال دیگر با این تیم قرارداد دارد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رادوشوویچ به کرواسی می‌رود | فرتاک ورزشی از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×