روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " 4 شباهت پیروزی دشوار پرسپولیس و استقلال مقابل ذوب‌آهن و صنعت نفت از منبع فرتاک. "

4 شباهت پیروزی دشوار پرسپولیس و استقلال مقابل ذوب‌آهن و صنعت نفت

در 2 دیدار معوقه لیگ برتری، پرسپولیس 2بر یک ذوب آهن را در اصفهان شکست داد و استقلال هم با یک گل در خانه نفت آبادان از سد این تیم گذشت.

در 2 دیدار معوقه لیگ برتری، پرسپولیس 2بر یک ذوب آهن را در اصفهان شکست داد و استقلال هم با یک گل در خانه نفت آبادان از سد این تیم گذشت. به گزارش فرتاک ورزشی، پیروزی های بزرگ یحیی گل محمدی و فرهاد مجیدی شباهت هایی با هم داشت که آنها را مرور می کنیم. تعویض طلایی مربیاندر هر دو میدان بازیکنان تعویضی کار را برای سرمربیان پرسپولیس و استقلال در آوردند. در اصفهان یحیی گل محمدی در تصمیمی مهم بین 2 نیمه مهدی عبدی را جایگزین عیسی آل کثیر کرد. حتی در همان دقایق هم برخی سایت ها با لقب «عجیب» به استقبال این تعویض رفتند، اما نهایتا عبدی گل پیروزی سرخپوشان را در میدان دشوار فولادشهر به ثمر رساند. جالب اینجاست که تعویضی اول یحیی یعنی شهریار مغانلو هم گل نخست مسابقه را زد. البته در مورد مغانلو با توجه به تأثیر چشمگیرش روی مسابقات پرسپولیس، نمی توان این تعویض را به مهارت کادرفنی ربط داد. او اگر شرایط بازی را داشت از ابتدا می توانست به تیم کمک کند. در آبادان هم آرمان رمضانی بعد از حضور در زمین در آخرین ثانیه ها گل برتری تیمش را به ثمر رساند. تعویض رمضانی آنقدر در پرسپولیس و استقلال تکرار شده و بی ثمر مانده بود که خیلی ها با تردید به آن نگاه می کردند، اما مجیدی ناامید نشد و مزد تصمیمش را در آخرین دقیقه بازی گرفت. 2 رها شده از طلسمدر این دو دیدار 2 بازیکنی گلزنی کردند که به شدت تحت فشار انتقادات بودند. مهدی عبدی بعد از 4ماه در لیگ موفق به گلزنی شد. او البته چند روز پیش در جام حذفی دروازه تیم شاهین بندرعامری را باز کرده بود، اما آن مسابقه از حیث اهمیت قابل مقایسه با دیدار مقابل ذوب آهن نیست. عبدی در کورس فشرده قهرمانی گل بسیار مهمی برای تیمش به ثمر رساند و حالا برای سایر مهاجمان پرسپولیس خط و نشان کشیده است. قهرمان شب سخت استقلال در آبادان هم آرمان رمضانی بود. همه می دانند او در این چند ماه تا چه اندازه تحت فشار بوده است. رمضانی شاید از نظر فنی خریدی در سطح سرخابی ها نبود، اما نوع اتفاقاتی که برای او رخ داد به شدت این بازیکن را زیر فشار گذاشت. او اما با گل مهم و تمیزی که در آبادان زد، نفس راحتی کشید و حالا حداقل چند شب می تواند آسوده بخوابد. اشتباهات داوریبه نظر می رسد در هر دو مسابقه اشتباهات داوری به ضرر سرخابی ها رخ داده است. در اصفهان مهدی عبدی اوایل نیمه دوم گلی به ذوب آهن زد که کمک داور آن را آفساید گرفت. با این حال گروهی از کارشناسان داوری در این زمینه تشکیک کرده اند و گل عبدی را سالم می دانند. در آبادان هم فوجی از اشتباهات داوری را به ضرر استقلال داشتیم. در نیمه اول یک پنالتی به سود این تیم اعلام نشد، در نیمه دوم گل قائدی به اشتباه آفساید اعلام شد و حتی سر اخراج بازیکن نفت هم بهتر بود داور آوانتاژ می داد تا فرشید اسماعیلی از بخت مسلم گلزنی اش استفاده کند. کمک به قعر جدولی هاپرسپولیس و استقلال هر دو در بازی بیرون از خانه پیروز شدند و برتری هر دو هم باعث خوشحالی تیم های ته جدولی شد. هم ذوب آهن و هم صنعت نفت آبادان برای فرار از سقوط می جنگند و برابر سرخابی ها موفق به کسب امتیاز نشدند. نتایج آنها تیم هایی همچون نساجی قائم شهر، سایپا و تحت شرایطی حتی ماشین سازی تبریز را خوشحال کرده است.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " 4 شباهت پیروزی دشوار پرسپولیس و استقلال مقابل ذوب‌آهن و صنعت نفت از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×