روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شعبانی: پرسپولیس بهترین تیم ایران است/ دوست دارم روزی در این تیم بازی کنم از منبع فرتاک. "

شعبانی: پرسپولیس بهترین تیم ایران است/ دوست دارم روزی در این تیم بازی کنم

بازیکن اسبق دعوت شده به اردوی تیم ملی دانشجویان، پرسپولیس را بهترین تیم ایران دانست.

بازیکن اسبق دعوت شده به اردوی تیم ملی دانشجویان، پرسپولیس را بهترین تیم ایران دانست. به گزارش فرتاک ورزشی، فردین شعبانی مهاجم عقاب تبریز که سابقه دعوت به اردوی تیم ملی دانشجویان نیز در کار نامه او دیده می شود در گفت وگویی کوتاه با خبرنگار فرتاک ورزشی گفت: خدا را شکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ام و امیدوارم بتوانم روند رو به رشد خود را ادامه دهم.این مهاجم فوتبال کشور که سابقه بازی در مسابقات دانشجویان کشور در کارنامه او دیده می شود و در آن مسابقات بعنوان یکی از برترین ها معرفی و به اردوی تیم ملی دانشجویان دعوت شده بود، در ادامه صحبت های خود افزود: پرسپولیس بهترین تیم ایران است و امیدوارم امسال نیز پنجمین قهرمانی پیاپی خود را کسب نماید.وی از یحیی گل محمدی بعنوان یکی از مربیان صاحب سبک فوتبال ایران نام برد و گفت: بعد از رفتن برانکو و آمدن کالدرون کم تر کسی این تصور را داشت که گل محمدی بتواند شرایط سرخ پوشان را این گونه به بهترین وجه ممکن ادامه دهد که خوشبختانه آقای یحیی به این امر مهم دست یافته است. شعبانی در پایان صحبت های خود گفت: از چند تیم لیگ دو پیشنهاد دارم و امیدوارم بتوانم بهترین تصمیم را بگیرم و روند رو به رشد خود را ادامه بدهم.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شعبانی: پرسپولیس بهترین تیم ایران است/ دوست دارم روزی در این تیم بازی کنم از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×