روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " afc آب پاکی را روی دست پرسپولیس ریخت؛ خبری از پاداش‌های آسیایی نیست از منبع فرتاک. "

afc آب پاکی را روی دست پرسپولیس ریخت؛ خبری از پاداش‌های آسیایی نیست

کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد به دلیل تحریم های بانکی نمی تواند پاداش های آسیایی سرخپوشان را پرداخت کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد به دلیل تحریم های بانکی نمی تواند پاداش های آسیایی سرخپوشان را پرداخت کند. به گزارش فرتاک ورزشی، به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، این باشگاه در ادامه تلاش های خود برای دریافت پاداش آسیایی، بار دیگر با کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه نگاری کرد.باشگاه پرسپولیس به دلیل مشکلاتی چون بدهی سنگین به گابریل کالدرون و خواکین به عنوان مهمترین موضوعات برای دریافت فوری پاداش آسیایی خود از نهاد اصلی مدیریت بر فوتبال آسیا درخواست کرد تا هر چه سریع تر راهکاری برای انتقال این پول به حساب باشگاه معرفی کند، اما کنفدراسیون فوتبال آسیا خیلی زود و به فاصله یک روز، پاسخ نامه باشگاه پرسپولیس را ارسال کرد.کنفدراسیون فوتبال آسیا بار دیگر تأکید کرد که کشور ایران تحت تحریم است و آنها نمی توانند این پاداش را به حساب باشگاه واریز کنند و حتی در اختیار شخص ثالثی که با باشگاه پرسپولیس یا کشور ایران در ارتباط باشد، قرار دهند.این در شرایطی است که پرسپولیس با یک بحران اقتصادی درباره بدهی های گذشته روبه روست و انتقال این پاداش می توانست بخش عمده ای از این مشکلات را حل کند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " afc آب پاکی را روی دست پرسپولیس ریخت؛ خبری از پاداش‌های آسیایی نیست از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×