روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ستاره قرمزپوش و احتمال یک جمعه خوشایند از منبع فرتاک. "

ستاره قرمزپوش و احتمال یک جمعه خوشایند

مدافع-هافبک تیم فوتبال پرسپولیس احتمال دارد امروز با نظر دراگان اسکوچیچ در ترکیب تیم ملی قرار گیرد.

مدافع-هافبک تیم فوتبال پرسپولیس احتمال دارد امروز با نظر دراگان اسکوچیچ در ترکیب تیم ملی قرار گیرد. به گزارش فرتاک ورزشی، سیامک نعمتی که سه تجربه پوشیدن پیراهن تیم ملی را در دوران حضور دراگان اسکوچیچ به دست آورده، در دو بازی گذشته تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی فرصت بازی را پیدا نکرده است؛ او در بازی با هنگ کنگ 90 دقیقه نیمکت نشینی را تجربه کرد و پس از آن در مصاف با تیم ملی بحرین، در فهرست تیم ملی نامش قرار نگرفت اما حالا امشب امید زیادی برای حضور در ترکیب اصلی دارد.با توجه به حضور فیکس صادق محرمی در دو بازی گذشته تیم ملی و فشار زیادی که این بازیکن متحمل شده، احتمال می رود در بازی امشب با تیم ملی کامبوج اسکوچیچ بخواهد بازیکنانی که کمتر به آن ها فرصت بازی رسیده را بیازماید و احتمالا یکی از این بازیکنان هم سیامک نعمتی خواهد بود.البته با توجه به حضور دانیال اسماعیلی فر و جعفر سلمانی، مشخص نیست اسکوچیچ به مانند یحیی گل محمدی در پرسپولیس، از نعمتی در پست دفاع راست استفاده خواهد کرد یا این که او شیوه متفاوتی برای بازی گرفتن از این بازیکن چند پست دارد و باید دید سرمربی تیم ملی چگونه درباره سیامک نعمتی تصمیم خواهد گرفت؛ اما آن چه درباره نعمتی مطرح است این که او در مصاف با کامبوج چهارمین بازی ملی خود را احتمالا تجربه می کند.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ستاره قرمزپوش و احتمال یک جمعه خوشایند از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×