روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نقشه‌ امیری برای تبریزی‌ها از پشت ماسک(عکس) از منبع فرتاک. "

نقشه‌ امیری برای تبریزی‌ها از پشت ماسک(عکس)

وحید امیری که در نیم فصل اول دروازه ماشین سازی را باز کرده بود تلاش می کند در بازی برگشت هم درخشان باشد.

وحید امیری که در نیم فصل اول دروازه ماشین سازی را باز کرده بود تلاش می کند در بازی برگشت هم درخشان باشد. به گزارش فرتاک ورزشی، یکی از بهترین خبرها برای سرخپوشان در هفته های اخیر اتمام دوران مصدومیت وحید امیری بود. بازیکنی که از بازی با فولاد به عنوان یار تعویضی به بازی آمد و رفته رفته به شرایط ایده آل خود نزدیک شد.وحید امیری در نیم فصل اول درحالی که خبری از آل کثیر و مغانلو در اردوی سرخ ها نبود به عنوان مهاجم سایه به میدان می رفت و در یک سوم خط حمله پرسپولیس و در محوطه حریف حضور بیشتری داشت و توانست به تیم هایی مثل استقلال و ماشین سازی در دور رفت گل بزند.امیری که در دربی علاوه بر دفاع چپ در دقایق پایانی به عنوان هافبک راست نیز عملکرد خوبی داشت برای درخشش در تبریز به میدان می رود. استایل جالب او با ماسک در آخرین تمرین این تیم از صحنه های جالب اردوی سرخ ها بود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نقشه‌ امیری برای تبریزی‌ها از پشت ماسک(عکس) از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×