روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رکوردشکنی ستاره پرسپولیس در دیدار با ماشین سازی از منبع فرتاک. "

رکوردشکنی ستاره پرسپولیس در دیدار با ماشین سازی

وحید امیری در بازی پرسپولیس و ماشین سازی ، وحید امیری موفق شد بیستمین پاس گل خود را برای پرسپولیس در لیگ برتر به ثبت برساند.

وحید امیری در بازی پرسپولیس و ماشین سازی ، وحید امیری موفق شد بیستمین پاس گل خود را برای پرسپولیس در لیگ برتر به ثبت برساند. به گزارش فرتاک ورزشی، وحید امیری اگر چه در اولین بازی اش در بازگشت به لیگ، نمایش خوبی جلوی فولاد نداشت اما در بازیهای بعدی اش دوباره همان بازیکنی شده که یحیی گل محمدی و هواداران پرسپولیس انتظارش را داشتند.او در دربی جدا از آنکه در فاز دفاعی نمایش قابل قبولی داشت، به محض تغییر پست و شرکت در کارهای هجومی تیمش، نقش مهمی در حملات پرسپولیس داشت و رد پای او در ثبت خطرناکترین موقعیت آن بازی – همان صحنه ای که آل کثیر توپ را به تیر دروازه استقلال زد – دیده می شود.وحید امیری که در بازی رفت مقابل ماشین سازی موفق به گلزنی شده بود در بازی برگشت مقابل این تیم به احمد نوراللهی پاس گل داد تا به رکورد ۲۰ پاس گل با پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر برسد.وحید امیری یکی از بازیکنانی است که قراردادش با پرسپولیس در پایان فصل تمام می شود منتهی بر خلاف محمدحسین کنعانی زادگان و احمد نوراللهی که تکلیفشان با پرسپولیس برای فصل بعد مشخص نشده، امیری به احتمال بسیار زیاد قراردادش را با این تیم تمدید خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رکوردشکنی ستاره پرسپولیس در دیدار با ماشین سازی از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×