روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پایان مرحله یک هشتم غرب آسیا؛ هم‌گروهی پرسپولیس فاتح دوئل اماراتی شد از منبع فرتاک. "

پایان مرحله یک هشتم غرب آسیا؛ هم‌گروهی پرسپولیس فاتح دوئل اماراتی شد

تیم فوتبال الوحده با شکست الشارجه در ضربات پنالتی به دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

تیم فوتبال الوحده با شکست الشارجه در ضربات پنالتی به دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. به گزارش فرتاک ورزشی، تیم های الشارجه و الوحده امارات در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه سه شنبه شب به مصاف هم رفتند که در پایان تیم الوحده پس از تساوی یک بر یک در ۱۲۰ دقیقه، در ضربات پنالتی با نتیجه پنج بر چهار به پیروزی رسید.در ۴۵ دقیقه نخست، بازی گلی نداشت اما در نیمه دوم شاهد اتفاقات زیادی بودیم. ابتدا عمر خریبین ستاره سوریه ای الوحده در دقیقه ۵۶ گل نخست مسابقه را به ثمر رساند اما این گل دو دقیقه بعد پاسخ داده شد. برنارد، ستاره برزیلی و تازه وارد تیم الشارجه که از اورتون انگلیس جذب شد توانست نخستین گل آسیایی خود را به ثمر رسانده و نتیجه را یک بر یک کند.در ادامه گلی رد و بدل نشد تا ماجرای ۲ تیم اماراتی به وقت های اضافه کشیده شود. در اوقات اضافه مهم ترین اتفاق اخراج دقیقه ۱۲۳ منصور الحربی بازیکن تیم الوحده بود. در نهایت بازی با همان نتیجه یک بر یک تمام شد تا ضربات پنالتی مشخص کند که کدام تیم به عنوان آخرین تیم غرب آسیایی به مرحله یک چهارم صعود می کند. در ضربات پنالتی الوحده اولین پنالتی خود را خراب کرد و در آستانه شکست قرار گرفت اما پنالتی پنجم الشارجه خراب شد تا پنالتی های تک به تک حکم به تیم برتر میدان دهد. پنالتی ششم الوحده گل شد اما شارجه نتوانست موفق کار کند و در نهایت الوحده در مجموع با نتیجه ۶ بر پنج برتری را به دست آورد و فاتح دوئل اماراتی شد. این تیم در مرحله گروهی با پرسپولیس در گروه E قرار داشت.بدین ترتیب تکلیف چهار تیم غرب آسیایی حاضر در مرحله یک چهارم نهایی مشخص شد. تیم های النصر و الهلال عربستان، پرسپولیس ایران و الوحده امارات در این مرحله حاضر خواهند بود.مسابقات در منطقه شرق با انجام دو بازی در روز چهارشنبه به اتمام می رسد و روز جمعه شاهد برگزاری قرعه کشی دور بعدی خواهیم بود.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پایان مرحله یک هشتم غرب آسیا؛ هم‌گروهی پرسپولیس فاتح دوئل اماراتی شد از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×