روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: فرتاک
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چرا پرسپولیسی‌ها مقابل استقلال تاجیکستان خوب بازی نکردند؟ از منبع فرتاک. "

چرا پرسپولیسی‌ها مقابل استقلال تاجیکستان خوب بازی نکردند؟

پرسپولیسی ها با وجود صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، به چند دلیل نتوانستند بازی خوبی مقابل استقلال تاجیکستان از خود به نمایش بگذارند.

پرسپولیسی ها با وجود صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، به چند دلیل نتوانستند بازی خوبی مقابل استقلال تاجیکستان از خود به نمایش بگذارند. به گزارش فرتاک ورزشی، شاگردان یحیی گل محمدی در تیم پرسپولیس با برتری خارج از خانه مقابل استقلال تاجیکستان خود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رساندند. پرسپولیس با وجود برتری خارج از خانه، نمایش درخشانی در بازی مقابل استقلال نداشت. خوب بازی نکردن پرسپولیسی ها چند دلیل داشت که آن ها را بررسی کرده ایم.جدایی سه مهره اصلیمحمد حسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی و شهریار مغانلو بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ بیستم، از جمع سرخپوشان جدا شدند. کنعانی زادگان به لیگ ستارگان قطر رفت، نوراللهی بازی درلیگ امارات را انتخاب کرد و مغانلو هم راهی سپاهان شد. در جدال با استقلال تاجیکستان، نبود این سه بازیکن که عملکرد خوبی در پرسپولیس داشتند به خصوص نوراللهی و مغانلو در فاز هجومی حسابی به چشم می آمد. رضا اسدی که جایگزین نوراللهی در پرسپولیس شده، هنوز با سایر بازیکنان این تیم به هماهنگی نرسیده و در اولین بازی خود برای این تیم طبیعی بود که نتواند انتظارات را برآورده کند. تعطیلی لیگلیگ برتر ایران اواخر مهرماه آغاز می شود و بازیکنان پرسپولیس به دلیل تعطیلی لیگ از شرایط بازی کردن دور بودند. یکی از دلایلی که پرسپولیسی ها نمایش دلچسبی مقابل استقلال تاجیکستان نداشتند، دور بودن بازیکنان این تیم از شرایط مسابقه بود. استقلال و تراکتور دیگر تیم های ایرانی که در این مرحله حضور داشتند و نتوانستند خود را به یک چهارم نهایی برسانند هم این مشکل پرسپولیسی ها را داشتند. چمن مصنوعی و حضور تماشاگراستقلال تاجیکستان در حالی میزبان پرسپولیس بود که این بازی در چمن مصنوعی برگزار شد. همین موضوع برای پرسپولیسی ها که به بازی در چمن مصنوعی عادت ندارند، کار را سخت کرد. چمن ورزشگاه یکی از عواملی بود که از کیفیت فنی بازیکنان پرسپولیس کم کرد.علاوه بر بحث چمن، بازی کردن مقابل هواداران بعد از یک سال و نیم هم برای پرسپولیسی ها مشکل آفرین شد. استقلال تاجیکستان هواداران پرشوری داشت و حضور آن ها در ورزشگاه و حمایتشان از استقلال تاجیکستان، کار را برای سرخپوشان پایتخت سخت کرد.برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " چرا پرسپولیسی‌ها مقابل استقلال تاجیکستان خوب بازی نکردند؟ از منبع فرتاک. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×